Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pingvin66666

    csendes tag

    amikor megvettem ezt a telót, akkor prímán ment (jelzem most is :) ) egy kis idő múlva jelntkeztek a szoftver hibák. nem tudtam mit csináljak neki, a memókarit se ismerte fel, meg ilyenek. újra-újra indulgatott. aztán találtam szoftverfrissítést neten és a nokia software updaterrel sikerült is felrakni rá. de ez ugyanúgy fagyott, mint azelőtt. XS már kezdtem megőrülni. most kb 1 hónapja sikerült újra frissíteni egy stabil verzióra. és láss csodát: tökéletesen műxik. szerintem nincs semmi baj ezzel a telefonnal, a szoftver-bugot(a régi verzióknál) és a lassú kamerát kivéve. a külseje elegáns, jól kezelhető gombokkal van ellátva. nekem teljesen megfelel.

    hozzátenném a tesztben leírtakban, a "nemtom miért mini jack bemenetet raktak bele, holott elfért volna egy nagy is" részre próálok választ "fogalmazni". télleg elfért volna egy nagyobb, de mivel egy csomó új telefon (és néhány régebbi is, mint a "5510" is :Y :Y :Y ) ezt használja már, így szabványszerűvé válik a telefonok közt.

    ez az én véleményem. ennyi. tessék leoltani, hogy "de akkor is sz*r telefon" meg hogy "úgyis megveszik mert nokia" meg "a szonierikszon...blah-blah-blah..." kinek milyen márka vált be, kinek mi az ízlése. nekem ez jött be. aki elolvassa, annak köszönöm a figyelmet. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák