Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz <Lacy85> #365 üzenetére

    Nem kell ehhez mennem sehova. Amíg az iPhone 4GB rammal jobban elvan, mint bármelyik Android 12GB mellett, amíg a FinalCut azonos hardveren ~fele annyi idő alatt végez, mint bármilyen más program, amíg az eszközeik készenléti fogyasztása kb. nulla bármi máshoz képest, amíg a Mac-ek akksiról is leadják a max. teljesítményt, a Win gépek meg csökkentenek ~50%-ot, addig teljesen mindegy, mit hiszel. Ezek meg tények.

    Uram. Segíts meg.

    De, értem. Ti próbáljátok kicsavarni minden létező agymenéssel, mert valamiért fizikai fájdalmat okoz, hogy ilyen baromi jó lett az M1.

    Istenem, te engem büntetsz. Nem zavar, hogy nonstop csak te meg a haverod beszéltek az M1-ről?

    Jelen esetben MINDENBEN erősebb volt az M1, mint az i7. Mindegy, hogy szintetikus teszt, Apple szoftver, vagy Adobe szoftver. Üzemidőben meg +50%. Nincs mit a helyén kezelni. Jobb és pont.


    Sajnos nem, nem mindegy. De elfáradtam.

    A játékteszt meg úgy lett volna fair, ha ott is az integrált VGA-val nézik. Akkor meg lett volna pislogás, mert az M1 háromszor erősebb, mint az Intel IGP-je.

    Itt zártam be a topikot. Nyertél.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák