Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz <Lacy85> #363 üzenetére

    Pontosan. A tesztek és a valóság között ott az optimalizálásnak hívott kontinens. Csak hát sajnos köztudott, hogy ebben az Apple toronymagasan vezet. :D

    Toronymagasan fogsz akkor bejönni majd mellém pár napig és akkor közösen ezt szépen átéljük közösen akkor.

    De értem, nyers erőt nem kell mérni soha, hisz kit érdekel, milyen erős egy adott processzor.

    Nem, nem érted.

    Ezt légyszi írjátok már meg a rengeteg tesztprogram készítőinek is, na meg a földkerekség összes tech magazinjának is, mert sajnos mindenki ezek alapján állapítja meg a processzorok erejét.


    Nem kell megírni, ők pontosan tudják mire írták meg az adott szoftvert. Sajnos büdös mocskos nagy pofára esések is szoktak lenni amiatt, mert emberek nem tudják ezt a helyén kezelni. Lásd jelen eset.

    De ha ezt magyarázni kell, meg ha valakinek a játéktesztek számítanak mac-en....

    Magyarázni muszáj, mert szerintem összetévesztesz (már megint) más emberekkel. Te Noukoum kollégával tolod a gémer részt. Vele vitasd meg ezt. Nekem az számít, hogy ne szerepelejen a laptopon olyan tesztekben, ahol jeges kádba rakják a gépsast, hogy szép egyenes vonalat dobjon ki a CPU órajel görbéje felfutás után ha használom is az eszközöm.

    Persze nekem nincs fogalmam a témáról. :DD

    Valamennyi van, de az biztos, hogy még bőven lehetne gyarapítani.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák