Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz <Lacy85> #341 üzenetére

    Szívás van, van Apple készülékem és lesz is, a haterkedésed úgy falba állt 300km/h sebességgel, mint annak a rendje. Nyugodj meg szépen és érvelj, olvass, tanuld meg, hogy a fanboy és hater kifejezést akkor lőjük el, ha annak helye van. Ez itt nem az :B

    Igen pontosan tudom, hogy mostanra minden gyártó ebbe az irányba fordítja a vitorlát. Hát hülyék lennének nem. Te nem ezt csinálnád, ha látnád a szomszédban a pénzzel teli úszómedencét, mikor neked csak víz van benne?

    A különbség annyi, hogy az Apple nem árul 3 centi vastag monstrumokat.

    Kiköptem a fasírtot. Aláírásba ezt is lehetne amúgy rakni, mert ér annyit. Bele se menjünk, pedig szintén megérne pár ezer karaktert.

    Szidom is az egész univerzumot, de legjobban az extrém naiv, buta és ezt nyíltan és hangosan hangoztató fogyasztói társadalmat.
    Néha szoktunk beszélgetni random szervizes, értékesítős és hát úgy általában az egész folyamatban résztvevő kollégákkal, hogy amúgy ki mit gondol, meddig lehet még elmenni. Egyöntetű már a válasz: tényleg nincs limit sajnos. Ennek a miértjéhez viszont én kevés vagyok agyban, pedig elvben megvan a gazdasági/marketing és elvben a mérnöki tudásom is hozzá. Csak a végeredményeket látom már és attól nem egyszer konkrétan elmegy az életkedvem.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák