Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ebegab92

    senior tag

    Ma én is vettem a Tecsóban egy ilyen csúcskirály mobilt.Van egy csúcskirály mindenxarttudó Galaxy Ace-em (néha már kicsit túl sokat is tud...),és ez a csúcsszuper Telenoros mobil.
    Az volt kiírva,hogy 3990 Ft,én valamiért 2990 Ft-ért kaptam meg. :F
    Mindegy.Ugyanennyi pénzért (2990 Ft) lehet kapni egy Vodafone 252-t.Ami kisebb,bár kb. ugyanezt tudja.
    Először úgy voltam,hogy szerzek egy használt monokróm kijelzős mobilt (Nokia 3210/3410-re gondoltam).De akárhova mentem,mindenhol csak majdnem leszakadt az állam :Y Ugyanis voltak monokróm mobilok,de valami hihetetlen pofátlan áron.Volt olyan hely,ahol 10k-ért árultak egy ilyen mobilt.Ami még "elfogadható" lett volna,az egy Nokia 3410-es 4000 Ft-ért.De ennyi pénzért meg bőven kap az ember egy ilyen mobilt!!!Így inkább ezt a Telenoros csodát vettem meg 3k-ért.Van egy T-Mobile-os mobilom és egy Telenoros mobilom is most már :DD És szerintem senki se nézze le az ilyen mobilt.Mert egy Androidos elsődleges? funkciója is a telefonálás.Meg jó vésztartaléktelónak is az ilyen.Ezek bírnak mindent.Nem úgy,mint egy 120k-s mobil.

    [ Szerkesztve ]

    ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

Új hozzászólás Aktív témák