Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KamuMazsola

    őstag

    "a pár megállapodhat arról, hogy transzparensen kezelik egymás felületeit. Ismerik egymás email- és közösségi média jelszavait, kódjait és megállapodnak arról, hogy megnézhetik a másik személyes üzeneteit, fiókjait. Ez a megállapodástípus ritka, inkább érett emberekre és kapcsolatokra jellemző."

    Na ez nálunk így működött sok sok évig. Aztán jött a változás, jelszócsere, meg ahogy többen is írtátok elfordulva irta az üzeneteket, a mi volt az kérdésre mindig semmi volt a válasz. Hát nekem sikerült belépnem mobilról a facejára, hónapokig láttam mi zajlik. Volt hogy szembesítettem vele, hogy nekem hazudik, de szemrebbenés nélkül folytatta, mígnem felfedtem a titkot. Volt pofáraesés. Akkor már tudtam, hogy nem együtt öregszünk meg. Gondolom nem meglepő, megcsalt, be is adtam a válópert és már el is váltunk. Szóval aki nem enged a párjának feltétlen betekintést, ergo titkolózik, az nem őszinte ember! És lehet itt magánügy meg levéltitok stb, az mind másodlagos, vagy egyáltalán nem fontos egy párkapcsolatban. Az iwiw-vel kezdődött és a facebukkal folytatódott, de csak kevesen látják be, hogy a párkapcsolatot nem másoknak, hanem magunknak kell élni, titkok nélkül.

    Üdv.: KamuMazsola

Új hozzászólás Aktív témák