Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koko52

    veterán

    válasz lemusz #35 üzenetére

    Igen 60 ért van GABA és kínai társai. 110-es IPS pedig egy ACER Nitro. A különbség azt hiszem érthető.
    GABA TV-je van anyáméknak. Borzalmas a dobozhangja, kellett hozzá venni egy kis PC-s 2.1-et hogy érteni lehessen mit beszélnek. A kijelzője TN, távolról elfogadható ahonnan nézik.

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

  • Varázslóó

    senior tag

    válasz lemusz #35 üzenetére

    Nem hiszem el komolyan :D laggos neked a 144hz es a 240hz el szemben... Inkább veszel egy szar minőségű eltúlzott árú TN paneles valamit... mert az mondjuk gamer... Mint hogy 144hz es IPS-tvegyél ami mindenre elég... megnézem hogy mivel hajtod ki a 240hz es TN -ed amikor. Átlag keresetről beszélsz ! És spórolsz a monitoron és gondolom máson is ! :C Nem hiszem el komolyan. Ez meg nem igaz hogy nem volt 3-4éve elérhető IPS monitor 144hz alatt... nekem 3db 60hz es IPS em volt 3éve ! Azt cseréltem 144hz es IPS-re 2éve !
    És ha valaki igénytelelen a színekre és a 240hz kell neki ami ki se tudd hajtani... akkor gratulálok ! Talán még GTX 2080Ti al lowon se tudnád legtöbb játékot kihajtani 240fps el ! Elhiszem hogy neked jó, de ne akard bemagyarázni hogy jobb a 240hz es TN ! Mert a legtöbb ember a 144hz es 4K-t várta már ! 240hz es 4K majd 10év múlva ha lesz ! Lehet csak CS-Go zol :D ahoz elég a TN-240hz semmi máshoz nem jó !
    De még mindig nem értem... Spórolsz a monitoron.. de otthon Atom géped van? Ami viszi a 240fps-t ?
    Mert a profilodba szerelő géppel aligha játszol 240fps el :)) :))

    [ Szerkesztve ]

    ► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

  • Dilikutya

    félisten

    válasz lemusz #35 üzenetére

    Ez a videó mondjuk egy faszság, nem így használod a monitorod. Valós körülmények között nincs ilyen különbség.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák