Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ali G.

    senior tag

    válasz batai15 #87 üzenetére

    én ezzel teljesen tiszában vagyok, épp ezért mondom sok ember nem ért hozzá és a látott pontszámok alapján választ :D elvégre egy magas pontszámból mindenki azt húzza le hogy az jó, lássák a összehasonlítva a többi telókkal , lássák azoknak kisebb a pontszámuk, akkor másra nem tudnak következtetni, sajna nem mindenki érti a lényegét és sajna még mindig sokaknak számít a benchmark eredmény különben nem csalnának ezen a gyártók ha nem lenne értelme , ha csak 10 emberből 3 nézi a pontszámokat már azzal is nyert 3 vásárlót az adott gyártó és akkor mennyi lehet ez ha az összes vásárlót beleszámolnánk? meglepően hülyék az emberek, láttam egy videót amiben egy személy az úton járó embereknek mutatta be az ipad-et és úgy állította be hogy az iphone5s , sokan azt mondták rá sokkal kissebb kompaktabb, egyszerűbb, könnyebb mint az előző iphone, egy csajnak azt is beadták hogy nyelvvel feloldható és az ott nyalogatta veszettül, közben mondogatta hogy nem akarja az ő nyelvét azonosítani a készülék, nah ebből már lehet következtetni hogy sokaknak halvány lilájuk sincs mit fognak, néznek,vesznek stb :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák