Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    válasz berkar2 #1815 üzenetére

    "nem a szolgaltaton mulnak hogy mukodjenek ezek a dolgok"

    Nem csak a szolgaltatokon, igy pontos, naluk is tamogatva kell hogy legyenek. Itt a UK-ban amugy ezek mind faszan mukodnek, mondjuk ezeket olvasva kicsit felek h ha hazamegyek mi lesz, illene a google-nek valamit csinalnia ezzel, megiscsak egy mobiltelefonrol beszelunk, aminek nagyjabol mindenhol mukodnie kene.

    Wifi-s hivassal van amugy vkinek meg tapasztalata? Eleinte nalam nem nagyon akart menni, miutan esim-re valtottam, utana azonnal elkezdett mukodni. Probaltam h ha siman airplane modba teszem a telot de a wifi-t bekapcsolom, mutatja h van wifi-s tererom. Viszont az egyik nap amikor orakon keresztul voltam egy terero nelkuli pince helysegben, neztem h bar eleinte mutatta h wifi-n megy a hivas, egy ido utan valamiert lecsatlakozott rola, es csak akkor mutatta megint, miutan felmentem egy percre a pincebol tereroert, utana megint volt wifi hivas, de csak korlatozott ideig. Lehet h valami technikai korlatja van h idonkent meg kell pingelnie a mobilhalot is, kulonben letiltja? Pedig hasznos lenne csak wifi-n lenni, a mobilhalot olyankor le is kapcsolhatna aksi sporolas celjabol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák