Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz bteebi #60 üzenetére

    Szerintem akkor ott valami nem volt rendbe,ugyanis nálunk otthon van iphone 6s,samu s7,és g4 is.Átlagfelhasználás,üzemidő,kamera,ár téren közelébe sincs egyik se az lgnek,mondom ezt úgy hogy jelenleg a szekrénybe van mert bootloopos lett sajnos de majd cserélik gariba. Sokan dobáloznak az üzemidőkkel,s7el tudom ezt is összehasonlítani,mindkettő kérte a töltőt este,szvsz marhára mindegy.Viszont lassan másfél éve megvan,még nem sikerült lefagyasztanom,megreccentenem se igazán,kamerája pedig mesés az árához képest,sok szituációba legurítja az s7et is pedig nem az ellen szállt harcba annak idején.Engem megvette kilóra a G6 amennyiben olyan lesz amilyennek várom,az hogy most az s8 mennyivel lesz jobb,drágább engem speciel nem érdekel mert épp eleget nyomkodtam az s7et,hogy azt érezzem inkább az árából 2db g4et vennék még most is.Nincs semmi baja,csak az árához képest semmivel se nyújt többet számomra mint egy g4,annak idején amikor vettem a g4et odaadtam megnyomkodni olyannak is aki hardcore iphone fan és tiz perc után már azon gondolkozott mennyiért tudná eladni az iphonet,bár akkor lehet nem volt elég hardcore? ;]

Új hozzászólás Aktív témák