Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesiz

    tag

    válasz dingdongkng #41 üzenetére

    nem tudom mennyibe került anno a note 8 de azt meg tudom ígérni hogy próbálok jó ár/érték arányú telefonokat írni. azt ne felejtsük el hogy mennyit gyengült a forint az utóbbi 5 évben: 5 éve 260 volt a dollár, most 410. ez 60%-os drágulást jelent még akkor is ha a telefon ára egyébként (dollárban/euróban) semmit nem emelkedett és tegyük hozzá, eredeti áron is drágultak.
    na de a telefonok:
    - google pixel 6: 600 dolláron nyitott, most a google store oldalán 500ért látom (de lehet ez csak ideiglenes akció). felsőkategóriás kamera (szerintem a pixelek kamerában a legjobbak), felsőkategóriás sebesség, 4 év szoftverfrissítés és 5 év biztonsági. évekig villámgyors, biztonságos és zseni kamera. esetleg olcsóbban a 6a (90 Hz helyett csak 60Hz és egy kamerával kevesebb de a lényeg (a fő kamera) ugyanolyan jó, a chip ugyanaz
    - samsung s21 fe: pixellel szembeni előnye hogy sokkal könnyebben beszerezhető és szervizelhető, kamerában kicsit gyengébb de ez is bőven felsőkategória, villámgyors (esetleg még olcsóbban ott az a52s, note 8hoz ez is ég és föld és 140 körül már beszerezhető)
    - hogy egy harmadik gyártót is ajánljak: oneplus 9 pro: előző telóknál drágább (árukeresőn 240 körül látom) de szerintem ez is még a note 8 ára körül lehet. felsőkategóriás chip, szupergyors töltés (30 perc alatt maxon), gyönyörű 120hz-es kijelző, letisztult rendszer

    ezek mind hosszú évekig nagyon jó telefonok a felsőkategória (400-500ezres) árának feléért/harmadáért.
    hozzáteszem, eredetileg a komment(rész) amire reagáltam nem arról szólt hogy vannak e jó androidos telefonok a régi note 8 árában, hanem azt írtad szó szerint hogy az "androidos telók vállalhatatlanul szarok". ez alapján írhattam volna az s22 ultrát is akár, később jött a megkötés hogy azért ne az abszolút felsőkategóriát célozzam be így lettek ezek a telefonok.

Új hozzászólás Aktív témák