Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nunder

    őstag

    Akkor essen egy-két szó az újoncról. A csomagolásra nem lehet panasz, habár én a belső doboz megmunkáltsága alapján a külső csomagolásra is fektettem volna hangsúlyt. Nem látok rajta semmilyen utalást, hogy ebben egy Sony termék lenne. Egy logót azért rásüthettek volna ennyi pénzért. A dobozban van bőven kábel, biztosan megoldható a csatlakoztatás minden kijelzőhöz. A port-okból sincs hiány, én a régihez képest kevesebb USB aljzatot látok, de lehet, hogy nincs is szükség többre. A konzol maga nagyon szép lett. Kevesebb lett rajta az ujjlenyomatot előszeretettel gyűjtő felület, és a mérete is barátibb. Bár azt a nagy hullámot a tetején még mindig nem igazán értem, de biztos megvan rá a logikus magyarázat. Alacsonyabb, keskenyebb, ez minden szempontból pozitívum, bár ez nem tudom mennyire befolyásolja az architektúrát. A szellőzés is kérdéses számomra, a régin sokkal több kivezető nyílás volt, lehet hogy a Slim nem melegszik annyira. A gravírozás egyértelműen előnyére változott, szolid, mégis mindenki egyből tudja mivel áll szemben. Összességében annyit, hogy valahogy sokkal összeszedettebbnek hat, mint az előd. Kérdés csak egy van: megéri e vajon csak a külső miatt az újra váltani?

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

  • Nunder

    őstag

    válasz h_mate #58 üzenetére

    :Y Az nagy érvágás. Akkor mégsem lehet majd mindenre rákötni. Mondjuk manapság kiadni valamit HDMI nélkül... Merész húzás, de lehet hogy inkább öngyilkos. :U

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Új hozzászólás Aktív témák