Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donceleger8

    őstag

    válasz Misály #154 üzenetére

    "attol meg egy csotrogany a rendszer, szar memoriakezelessel es nulla modern SOC tamogatassal, ~6 eve ugyanazon az architekturan rocog a rendszer ami tobb mint gaz (csak egy futasi szallal dolgozik egy Cortex A8 elbol 2-vel, es meg csak egy core-rol van szo)... egy modern SOC-al a symbian csodakra lenne kepes, de ehhez uj kernel kellene amit vagy egyszer osszedobnak az Accenture-nel hobbibol"

    Ez lehet papíron így van, de erre mondom, hogy használni szeretem a készüléket, nem pedig a számadatok alapján ítélkezni! És ettől függetlenül én ugyanúgy telefonálok vele, ugyanúgy smsezek, zenét hallgatok, internetezek, navigálok, videózok 720p-ben, fényképezek 12 megapixellel stb... szinte ugyanolyan sebességgel. Szóval pont nem érdekel, hogy milyen vas van alatta. Sőt, ilyen körülmények között a többi rendszernek kellene szégyenkeznie, hogy majdnem hozza a symbi azt a szintet, sőt, van amiben túl is szárnyalja!
    De mindegy, részemről befejezve, mindenki használjon amit szeretne, ami megfelel neki! :R

    Mégy annyit, hogy az a 2 napos újraindítás valószínűleg user error lesz, vagy készülék hiba! Több mint fél év elteltével talán 4x indítottam újra!

    (#155) woland_y2k

    Haver iPhone telóját nyomkodtam meg, mikor még annó megvette. Egyszer csak úgy belassult, hogy a névjegyzéket is 5 mp elteltével nyitotta meg! Kérdeztem WTF!!! Bezárt pár alkalmazást, majd visszaadta és rögtön gyorsabb volt! Szóval ott vannak azok és zabálják a memóriát iOS esetében is.

    [ Szerkesztve ]

    Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

Új hozzászólás Aktív témák