Hirdetés

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • hurrikan

    addikt

    válasz Bog #341 üzenetére

    A kijelző tudom hogy fakó. A T-ben is az volt.
    Magam is beleírtam a T-tesztben hogy erősen lehúzza a telefont, ahogy ez is.
    Ez a nagy fanboy egyébként csak hogy tudd 1éve HTC OneX-et használ, amit vagy Butterfly-re vagy M7-re fog cserélni ha eljön az ideje. És pont a kijelző miatt (mert ne szúrják ki a szemem TFT-vel már a közép kategóriában seeee... nem még egy 200ezres telefonnál). ;)
    Nem mondtam, hogy nem fakó. Mert az, és a betekintési szög is extrasz@r. De a kép akkor is túloz, és én ezt állítottam nem azt, hogy nem fakó, mert pl ha a Z lenne középen nem lenne fele ekkora sem a diferencia.

    A hátlap meg hogy mivel van lekenve arról nincs adat, de hogy üveg, és DragonTrail az 100%. Ha nem az lenne nem írhatná a gyártó semmilyen hivatalos papírra hogy az. Az én szavam bármikor kétségbe vonhatod, de egy gyártóét nem. Legalább is nem ebben a formában, hogy tulajdon képen azt állítod, hogy hazudnak.... ez nem Nokia.... meg azért ez kicsit erős lenne még hazugságnak is, hogy DragonTrail helyett plexi....
    Nézz videókat ahol kalapáccsal ütik meg asztalsarokhoz csapkodják ;) Youtube-on találsz.

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Új hozzászólás Aktív témák