Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Williamgrant #15342 üzenetére

    Köszi a slim-es válaszokat. Hogy mennyire értenék hozzá vagy sem, azt bízd csak ide :R .
    A gyorsgomb az widget, vagy a rolóra pakolható? (Végülis ha nem zavar bele a mostani működésébe akkor mindegy is, mert a 2G, vagy LTE (azaz Edgtől felfelé bármi ami elérhető) most teljesen jó.
    Z5C GUI lesz akkor, azt már majdnem felraktam, de az is könyvjelzőzve van egyelőre, mert olyan 5 szavas leírás van a telepítéséhez, ami...

    -Nagyobb hangot tudok beállítani. Ehh, ez magában nem sok információ. :( Mindennél, médiánál, füleskimeneten, hangszórón, mindkettőn, a lépések minimuma ugyanaz-e, honnan tér el ha ugyanannyi, ugyanannyi lépés van vagy több, akad-e clear audióval és a normalizálóval, vagy erről nem is tud a rendszer mert csak a végfokot engedi tovább, stb.
    Nem egy, nem kettő módosítással találkoztam vagy nekem kellet hasonló módosításokat készíteni, és ritkán nincs hátulütője a dolgoknak; sőt, sokszor valami populáris igény miatt felrúgnak egyéb számomra fontosabbakat (minden telefonnál találsz felhasználókat akik nagyobb hangerőt szeretnének, így egy csomó modban van valamilyen hangerőnövelés, de pl a 808asomra hagyták a közöket, csak feljebb tolták (csak füleskimeneten élt), így a minimum hangerő sok volt, és innen már csak fentebb lehetett menni relatív nagy lépésekben. Persze, erre azután derült fény hogy újra belaktam a telefont, úgyhogy faszán lehetett irogatni a készítőnek, leszedni a fájlokat, beledrótozni a romba, újra felflashelni, újratelepítgetni. Másik jellemző a kamera mod, ahol a tömörítést növelik, vagy a felbontást, vagy mindkettőt; és ugye áltlaában marha sok értelme van a 100%os jpgeknek. Amire miután az ember nem kapott választ felrakta, nyugtázta hogy hát ez csak több helyet foglal, és megint el...töltött pár órát a visszacsinálással. Ez a kipróbál, és ha nem tetszik visszacsinálós rész annyira nem gyere be, így sem alszok túl sokat, nem vagyok időmilliomos. Egyelőre még nem futottam bele égető dologba ami kellene belőle, rootal a kimenő hívás fogadásakor lehetne rezgés, meg a böngészőből tudnék letölteni sd kártyára is, nem csak a saját memóriába. Xposeddel megy úgy vagyok mint az aldi akciókkal már: szép szép a sok akciós/lehetőség, de inkább a szükség határozza meg hogy mit veszek, ne az akció/jól hangzó kiegészítők, mert aztán 2 hónap múlva a fejem fogom vakarni hogy a felrakott tucatnyi mod közül mik okozhatják a gebaszt.

    Szóval vállalom hogy kukacos vagyok, de nem sietek sehová, amíg nem tudom mit várhatok. Igen, néztem a 101 oldalas SLIM topikot, remélem a válaszok 50 oldalon keresztül lesznek elszórva (ahogy megjelentek egyes új funkciók :DDD ), a hétvégén ha lesz időm átolvasom.

    holozis_HUN: Camera driver... Hogy ez alatt mit értünk, nem tudom, mert az hótziher hogy nem a multiaszpi más szenzor driverét kapjuk meg, mert az nem jó. A jpg motorját/beállításait? Ha ugyanolyan szar az is (első blikkre igen) akkor k..a mindegy. Ha az új guit kapjuk meg, akkor gyorsabban lehet gyorsindítás után manuálra váltani. Bár egy ideje az iautóra tapicska, M betűre tapicska, csúszkás ikonra tapicska, kívánt expókoekcióra tapicska, mellé tapicska helyett inkább az af/ae lock funkcióját használom az expó gombnak, sokkal gyorsabb. Ha olyan mod lenne a fényképezőhöz, hogy a kép megnézéséből az expó gomb félig lenyomására visszavált fényképezőre, azért fizetnék is, mert minden fényképezőn és telefonon amit használtam és használok így működik, csak itt nem.
    Kijelző be van állítva most egy még elfogadhatóra (hogy kevésbé csökkentsem a max fényerőt), ez így megfelelő. Tényleg, két nap akár fölösleges olvasgatáson és flashelgetésen kívül sokat nem veszthetek :DDD - kivéve ha nem indul a telefon mert valami elb..ik. Kellene egy W7 32bites os-t raknom, vagy a 64 bit+win10 kombóval nyugodtan lehet amúgy flashelni? (Phoenix például nem erről volt híres. :U )

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html | https://www.strava.com/athletes/99769725

Új hozzászólás Aktív témák