Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deck

    titán

    válasz TTommi #15204 üzenetére

    A lényeg, hogy a magyar és külföldi oldalak is írják a 4k rögzítés pár perces limitjét. Ha veszek valamit előtte utána nézek. Garanciális probléma meg mindenhol van ezért jó ha van garancia.

    PS5

  • RAMBÓ

    aktív tag

    válasz TTommi #15204 üzenetére

    Kedves TTommi.
    Ha vissszább olvastál volna, láthatnád, hogy nekem is tetszik a telefon, jó formaterv, sebesség is jó, stb.
    Én is pont ezért vettem meg, mert nagyon jó tudással bírt, elég erős hardver, sok jó tulajdonság, pl vízállóság.
    Azt is tudom, hogy mindig vannak gyártási hibás darabok, ez is természetes.
    Amit viszont ugy látom nem bírtál elolvasni, hogy nekem 10 hónap alatt már a 2.selejt van. Az első beázott/bepárásodott, de annak a kamerája legalább fullHD-ben képes volt felvenni. Amit szeptemberben kaptam helyette, semmilyen videót nem volt képes melegebb időben felvenni 1perctől hosszabban. Tehát nem csak 4k-ban nem, hanem fhd vagy sima hd-ban sem. Ez a Sony szerint normális. Szerintem nem. Tehát örülök neki, hogy nektek minden jól működik. Nekem nem. Szánalmas, hogy 10 hónapból lassan 1,5 hónapot szervízben vannak a telefonok. És leírom még egyszer: már a második! És a Sony szerint ez teljesen rendben van. Ha gyártottak valami selejt dolgot, legalább vállalják érte a felelősséget. Azzal nem vagyok kisegítve, hogy utólag mindenféle kifogást találnak: vízálló a telefon, csak ne tedd vízbe, mert nem bírja; jó a kamerája, csak melegben ne használd, mert túlmelekszik. 4k-ra meg amúgy se használd...
    A következő mi lesz?! Ne használd a telefonod, akkor nem válik el az oldalkeret?!
    Visszasírom a jó kis LG G2-met. Az legalább tudta, ami rá volt írva. Nem volt vízálló, de nem is vártam el tőle. De nem is került annyiba, mint a Z2. Tehát örülök, hogy van itt pár ember, akinek jó a telefon, vagy együtt él a hibáival. De nagyon sokan vannak, akiknek meg nem jó a Z2-je. Csak lehet belefáradtak már, hogy ide irkáljanak, meg szervízbe hordják a telefonjaikat.
    És nem kifogásokat várok, hanem oldja meg a Sony.
    Ami biztos, hogy volt már jó pár telefonom, de egyiknek sem volt ennyi hibája, mint ennek.
    És megvan a konklúzió is: Első-utolsó Sony telefonom volt.
    Aki meg hajlandó csak papíron levő tulajdonágokért meg tudásért ennyi pénzt fizetni, hajrá.
    Én ha valamiért fizetek, elvárom, hogy tudja is azt, amit leírtak, hogy tud.
    Én már csak ilyen maradi vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák