Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz Peterson_ #499 üzenetére

    A MA teszten a Z1 kameráját is lehúzták. Majd mikor kijött a végleges szoftal a Z1, és lettek összehasonlító tesztek a többi telóval, gyakorlatilag minden magára valamit is adó helyen a legjobb fotókat készített Androidos telefonok között (Lumiák sajnos külön kategóriában versenyeznek). Egyedül videózás terén előzte meg a Phonearenán a Note3, de csak a 4k felvétel, meg a 60fps FHD miatt. Nem tudom más hogy van vele, de nekem 15 perc FHD videó 2Gb 30 FPS-el. Nekem nincs szükségem nagyobbvideofileokra, ha valakinek viszont kell a 4k video, vagy a 60fps akkor sajnos nem a Z1(c) az ő telefonja. Mivel a kamera ugyanaz mint a Z1-ben, a képek is hozni fogják azt a szintet hamarosan szvsz.

    Ár: Expansysnál már 150k (hivatalos garanciával). Ha azt nézzük, hogy a Z1 205k-nál kezdett, és kb 1-2 hónap alatt 170-160k lett, akkor szerintem itt sm kell sokat várni, hogy 140-130k körülire essen az ára,

    [ Szerkesztve ]

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák