Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz vicze #82 üzenetére

    Te. nézd meg azt a képet amit állítólag az xz2c csinált azon a honlapon.

    Majd nyisd meg kérlek a real life képeket amit a teszthez csatoltak. sok napfénynél igaziból odakint.

    Ezután arra is kérlek hogy nyisd meg ezt ezek itt ugye APSC szenzoros fényképezőgépek. érzed e hogy kínosan egy ligának sőt a "telefon" képei jobbnak tűnnek?

    nem mondom azt hogy itten fizetett hirdetés meg csalás történt de azt se hogy nem.

    Picit túl jó az amit te ott linkeltél. már nem az a de jó ez jobb mint amit vártam. hanem kicsit bűzlik ez....

    azt se mondom hogy a review sample telefonjaik tudják azt amit a sony ki TUD hozni egy ekkora szenzorból, az eladásra szántak meg picit belenyúlt szofttal mennek, de azt sem hogy nem így van.

    volt sony telóm nekem is.

    Ja meg. érdekes módon azon az oldalon eme környezetben a compact rommá veri a mate 10 prot is képminőségben. ami jó vicc.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • Ashitaka

    tag

    válasz vicze #53 üzenetére

    Köszi a választ! Már párszor megfogadtam magamnak hogy nem olvasok többé Sony tesztet,de ezután most már tényleg befogom tartani. A formája nekem kifejezetten tetszik és a fotós képességel sincs bajom. Bár ezen az árszinten azért necces a dolog. Mivel kevés a valódi kompakt mobil ezért nyilván a felhasználónak kompromisszumot kell kötnie. De itt már túl sok a kompromisszum. Ez a bebetonozott vezérlőgomb kiosztás pedig a legrosszabb ficsőr a Sonynál. A telefon vastagsága pedig az akku kapacitáshoz képest egy vicc.Kár érte...

    [ Szerkesztve ]

  • fattyu

    veterán

    válasz vicze #91 üzenetére

    Pampog?

    látszik nem fotózol. a borult felhős ég pont fasza mert derített egyenletes bevilágítás.

    lehet szar szürke de ettől még fasza fény tesztelni. Az igazi képeken SZARRÁ SZŰR ÉLETLEN SZEMÉT.

    A tesztképed meg túl szép hogy igaz legyen.

    Azt nem értem azóta sem hogy fanboyok miért vannak? fizeti a sony a rezsid???

    és én még csak hater sem vagyok. sony a tvm, a fényképezőgépem az erősítőm. szerettem a sony telefonjaim is.

    12mmbe 2700 mah GÁZ
    kispórolni a jacket majd csomagolni mellé egy jackes headsetet egy vicc.
    kispórolni a wireless töltést gáz
    ez a fényképezőgép ( rendben legyen neked exakt stúdió teszten mindent ver ) a VALÓSÁGBAN viszont ocsmány képeket készít.

    A nappali verőfény képei is a gyász kategóriába esnek. tessék megnézni a vegetációt belenagyítva.

    hol van már a tesztképen ígért karcoló élesség és részletesség? erre válaszoljál ne személyeskedjél.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    válasz vicze #91 üzenetére

    most jutottam odáig.

    "Mennyire elmebeteg kell legyen valaki, hogy egy nappali verőfények képet hasonlít egy borult szinte esti képhez?"

    ISO-40

    1/1250 záridő.

    Lefordítom neked mert hátha ezt is csúsztatásnak vallod. Mocsok sok fény volt. 1/1000 felett játszó kutyákat szoktam fotózni és nincs bemozdulás.... szóval gondolom az jön hogy olyan szél fújt azért ilyen mocsok életlen.

    Eszerint a fizika (és a képen levő exif adatok ) is azt látszik bizonyítani hogy laboron kívül sajna a sony telefon olajfestményt csinál nem éles képet. meg azt hogy a fanboyok valahogy mégiscsak megcáfolhatóak exakt érvekkel.

    részemről befejeztem.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák