Hirdetés

2018. július 15., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) kovjoe

kovjoe
(fanatikus tag)

Régen nagy Sony rajongó voltam (fényképező, illetve kamera még ma is az), de egyre elérhetetlenebb volt árban, így ma már nem is nézelődök a Sony-k között, ha telefonról van szó. Ahogy látom az anyagminőség és a kamera továbbra is erőssége a márkának.

Redmi 4 prime (9.5.3.0 - stable global) - Békéscsaba

(#2) -Morrowind-

-Morrowind-
(fanatikus tag)

Jó az árú,80 ért vinném.Végre letudnám cserélni a 7 éves Nokiámat. :)

ཨོཾ་མ་ཎི་པདྨེ་ཧཱུྃ པདྨ་འབྱུང་གནས

(#3) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

A Sonynak semmi köze nem volt amúgy a HD-DVD-hez, ők pont a Blu-rayt nyomatták a HD ellenében (és nyertek is).

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#4) wesder válasza -Morrowind- (#2) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Jó vicc volt, ja nem... :U

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#5) #98880768 válasza -Morrowind- (#2) üzenetére

(törölt tag)

Én még 120-ig is elmennék érte, na de 210? :F Nem.

(#6) EclipseGT

EclipseGT
(őstag)

2 napot késett a teszt. Április elsején még jó poén lett volna egy Sony telónál a "ragadozó". :D

(#7) 4Grider

4Grider
(PH! addikt)

Elkeserítőnek tartom, hogy a telefonos fényképezők natív felbontáson még mindig csak elmosódott képeket képesek készíteni.

(#8) leslien

leslien
(PH! kedvence)

most már szinte biztos h direkt cseszik el a kamerát.. ennyire bénák nem lehetnek..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?....

(#9) Kopi31415 válasza kovjoe (#1) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

"Ahogy látom az anyagminőség és a kamera továbbra is erőssége a márkának."

Ezt a mobil kamerák eredményeire érted?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#10) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

2 kiló körüli nyitóárral ez a hardver full HD kijelzővel szerintem rendben van, de az még mindig meglehetősen röhejes, hogy a Sony a saját kameráihoz nem képes normális szoftvert készíteni.

(#11) Ádám16

Ádám16
(őstag)

Egyrészt nekem nagyon bejön külsőre, másrészt mást nem is nagyon tudnék választani SE után, ha nem iPhoneban gondolkodok.
Simán kéne. Talán Karácsonyra beesik az ára elfogadhatóra.

(#12) zozzo72

zozzo72
(fanatikus tag)

Végre!!
Egy teló a compact kedvelöknek
BEST PHONE EVER.

:R

(#13) Fryskitt

Fryskitt
(PH! addikt)

Szerény lett így sajnos. Ennyi pénzért. Android fronton továbbra is Xiaomi párti vagyok.

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#14) aelod válasza kovjoe (#1) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

A kamera sosem volt az erőssége...(ha tréfa volt akkor ok.)

[ Szerkesztve ]

" Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#15) Mamuska

Mamuska
(senior tag)

A hátulja kifejezetten ronda, de amúgy nem egy szépség számomra. Amikor megjelent a Z3 akkor nem volt kérdés, hogy Sony telefont vettem, de most még nem térnék vissza a márkához.

(#16) modd3r

modd3r
(őstag)

Köszi a tesztet, már nagyon vártam. :R

(#17) Departed válasza Fryskitt (#13) üzenetére

Departed
(őstag)

Egy darab ilyen, vagy ugyanennyiért majdnem 5 és fél darab Xiaomi Redmi 4X...

Se Sony se HTC sem képes reális árat adni a cuccainak. A kinézetet meg inkább hagyjuk. Aztán csodálkoznak hogy nincs eladás. Nem is érdemlik. :N

Xiaomi Redmi Note 4 (Android7 + MIUI9.5)

(#18) chapo

chapo
(tag)

Számomra az XA2-vel (az valami gyönyörű lett, bár nem kávahuszároknak való - szerintem totál rendben van) lezárult a szép Sony-k korszaka, ezek a szafaládé alakú, púposhátú szappantartók totál jellegtelenre sikerültek szerintem. :(

(#19) szekra

szekra
(őstag)

Még mindig csúnyácska szegény.

(#20) fattyu

fattyu
(PH! kedvence)

szokásos sony olajfestmény filter minden képen.
neveccséges. az érthetetlenül pici akku ekkora vastagsághoz és tömeghez továbbra is wtf.

"Translation: He requires proof of good faith. We must make a contribution to his people that shows we are not a threat. Shall I blast him now, master?"

(#21) Mamuska válasza szekra (#19) üzenetére

Mamuska
(senior tag)

Na hát akkor nem velem van a baj, ez a telefon bűn ronda, olyan ronda mint a Zámbó Árpy. :D

(#22) janeszgol válasza Departed (#17) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

De miért, mennyi legyen? Ez egy csúcskateges teló. (Akart lenni. Az a kamera produktum...)

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#23) bagkri01

bagkri01
(őstag)

Ránézésre meg nem mondanám, hogy egy csúcskészülék, inkább hinné az ember belépő kategóriának.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#24) Csari93

Csari93
(fanatikus tag)

Csak szerintem hasonlít a régi SP-re ezzel a kiállító kamera kávával? Mintha két-három lépés lenne visszafelé dízájnban, főleg ezzel a standard módon hátra bedobott ujjlenyomattal. A többi le van írva.. :) Kár, pedig az 5", FHD+, SD845 bitang.

[ Szerkesztve ]

www.flickr.com/csari

(#25) borand

borand
(tag)

Nekem tetszik, főleg ebben a színben. Legalább nem tucat ájfon profilja van, mint a legtöbb nagyra becsült kínai csodának. Kicsit tényleg fura, hogy ilyen vastagság mellett kicsi a telep meg kimaradt ez meg az. Kár a kameráért - bár nem értek hozzá-, de mintha összefolyt volna a kép.

Elgondolkoztató, hogy más gyártó miért nem gondolkozik ekkora méretben és miért van az, hogy egyik csúcs telefonjuk mérete üti a másikét (S9+-Not8, P20pro vs Mate 10 p).

(#26) mizoli válasza bagkri01 (#23) üzenetére

mizoli
(PH! addikt)

Erről a képről első ránézésre azt hittem tokban van :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Májkülnájt

Májkülnájt
(tag)

Szép ez az Xperia Sp dizájn.... XD

(#28) aelod

aelod
(PH! kedvence)

A tavas kép, te jó ég belenagyítva botrány! 210 pénzért ezt meg, hogy?
Nekem a designal semmi bajom szokásos sony, kis méret kicsi akku, kézre áll kompakt (ezt is megértük, hogy 5" már kompakt de lassan az 5.5" is). De a kamera miért ennyire szemét?

" Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#29) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

Nekem nagyon tetszik ez a készülék, annyira, hogy leadtam az előrendelést. A sok kis apróság amiben elmarad, pl, a navigációs gombok permanens jelenlenléte miatt, meggondolom az átvételt.

(#30) darvinya

darvinya
(Jómunkásember)

Xperia SP szép volt, de ez, hogy fogalmazzak ne legyen moderálva…Hiúseng ismered magyar műanyag ipar szappantartóját, mert meg van a dizájn, s még a fröccsöntő gép is meg van hozzá.

Xiaomi MI A1 v8.1 Piros…végre nem néznek temetkezési vállalkozónak!

(#31) FireFox1996

FireFox1996
(őstag)

Drága, ez már nem kompakt méretű, aksi gyenge, camera átlagos. "Ajánlott" egy kicsit erős, inkább tetszett... De nem venném meg ennyiért, 100e ft-ért sem.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#32) Smiro

Smiro
(fanatikus tag)

Hiába vártam erre a telóra, 1x és mindenkorra felejtős lesz a Sony. Nem megy ez nekik sajna.

(#33) MikeWazowski

MikeWazowski
(senior tag)

Jó teszt, jó telefon. Ajánlott plecsni :B

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#34) petymeg

petymeg
(PH! addikt)

Az utóbbi 5 évben Sony-kat használtam, volt 4 db, de ez a formaterv nálam nagyon félrement.
A hátsó ujjlenyomat szenzor szintén nem tetszik, de sajnos az összes gyártó oda teszi. :W

Nemrég kaptam a cégtől egy Galaxy S7-et, ha nem kaptam volna, gondban lennék mit vegyek, mert az új telefonok közül egy sem tetszik! Az Xperia XZ1 meg az XZ Premium az, ami még néz ki valahogy.

...bezzeg régen tömör volt a kifli...

(#35) ALBY

ALBY
(senior tag)

Ház ez sem jött be.
Én nagyon akarok egy kompakt telefont, de ez egyáltalán nem az!
135mm az nem kompakt! 12.5mm vastagság sem sikerült, és még akku is halvány.
(Legalább nem annyira baltával faragott mint a előZőek, és nem karistolja majd szét a tulajok farzsebét egy hónap alatt.)
A kávából szépen visszavettek, de ez még nem a jó megoldás, csak pofoztak egy kicsit a régi gázos kávákon.
LG G6 kávája ami a helyes mód szerintem, a többi félelmetes.
DE 16:9-es kijelzővel! Rövidebb telefont akarok, nem tepsit még nagyobb és megfoghatatlan kijelzővel.

A 210eFt meg horror. Szép hogy csúcs hardvert is bele tudnak tuszkolni, de azért akarok én pl. kompakt mobilt mert nem ezzel akarom megoldani nyomorult kis életem összes ügyét, hanem vannak az adott célokra sokkal sokkal alkalmasabb gépeim is tablet és igazi pc stb., így jó lenne szimplább alternatíva IS olcsóbban.
Szeretnék egy olyan telefont ami normálisan befér a zsebembe, bírok telefonálni és jól fényképezni,
és nem hitvány a bele (mint a korábbi sok szétbutított "mini"phone) de a csúcs HW felesleges bele,
Doom6-ot nem ezen akarok játszani.
Nem kell arcfelismerés, mert okádok tőle, nem kell púpos lekanyarodó üveg sem, mert drága a kijelzőcsere, és hasonló innovációk.
Igazából kb egy Xiaomi 4X lenne jó 4.5"-on, és újragondolt kávákkal, és házzal.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#36) atike

atike
(PH! nagyúr)

Nem rossz. Az ára sem, bár ez a 2-essel kezdődő számsor szinte fáj... :DDD

(#37) janeszgol válasza FireFox1996 (#31) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Azért lett ajánlott, mert ekkora méretben nincs más. Összegzés.

[ Szerkesztve ]

(#38) zdanee

zdanee
(őstag)

Nos, megint az első oldalig tudott izgalomban tartani a készülék. Nincs jack, akkor felőlem bármi is lehet a motorháztető alatt.

Zipit Z2 idomár - Samsung Galaxy S8 - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#39) janeszgol válasza ALBY (#35) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Hát nem irigylem a gyártót. Eddig a Compact mindig azért lett megszólva, mert HD, mert nem csúcs HW, mert csak 4.6 col.

(#40) CabalX

CabalX
(fanatikus tag)

Remélhetőleg hamar lenyomja az XZ1 Compact árát és akkor le tudom a Z3C-t cserélni arra.
Ez így nem érdekel - az új design nem tetszik, a jack elhagyása és annak az indoklása pedig botrány. Nem szeretnék adapterrel zenét hallgatni a bluetooth pedig nem hozza ugyanazt a minőséget (a fülesbe épített dekodertől függ, a telefon csak adatot továbbít)

A Telekom miért hanyagolja ennyire a mostani Sony telefonokat? Van két darab és ennyi?!

(#41) tixem

tixem
(PH! addikt)

Tragédia amit a Sony művel. Nem is értem, hogy vannak még mindig jelen a mobilpiacon. Ha nem számoljuk a 845-öt, ez a produkció talán 2-3 éve még ütött volna.

Elbaltázott, elnagyolt dizájn, említésre sem méltó kamera optikai stabi nélkül, kávahegyek, lespórolt jack, cserébe vastagon fogó ceruza :N Vicc

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#42) junior11 válasza petymeg (#34) üzenetére

junior11
(PH! addikt)

+1

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#43) FireFox1996 válasza ALBY (#35) üzenetére

FireFox1996
(őstag)

+1.
Nekem elég egy olyan, ami jó az aksija (min. 3-4 napos, 7-8 órás netes kijelző idő), mérete <= 130mm (régebbi Xperia Z1-Z3 compact), és a kamerája átlagon felüli, 70-80e ft alatt. Ilyet sajnos nem kapok sehogy.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#44) vicze1

vicze1
(PH! nagyúr)

Egyszerűen szörnyű ezt a cikket olvasni. :( Tele van hibás adatokkal tényekkel, túlbonyolított értelmetlenbe átcsapó megfogalmazásokkal. Elkezdtem összeírni a hibákat, de elment a kedven a javítgatástól, a sokadik után. :(
Azért jól lenne ha közzététel előtt legalább 1 valaki átolvasná tüzetesen.

(#45) Zalanius

Zalanius
(lelkes újonc)

szerk. #3 Csapoati +1

[ Szerkesztve ]

--= Zalán =--

(#46) ak76

ak76
(senior tag)

2 kilóért műanyag hátlap, jack mentesítve, kettőnyolcas akksival, meg a szokásos fos kamerával,aham....
Nincs semmi csodálkozni való azon, hogy 5 éve még dzsunka gsm gyártók oda vissza agyonverik a Sony-t

Xiaomi Mi Mix2

(#47) vilmose33

vilmose33
(senior tag)

Köszi a tesztet. Végre egy compact telefon, ha beesik az ára , meggondolandó. Kár a jack-ért, kamera annyira nem érdekes számomra telefonban.

(#48) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Anno sok Sony-m is volt. A Compact-ok inkább a méret miatt.
De...
Ezt valahogy gyengének érezem. Pici akku,no jack,no OiS,
A kamera még mindig nem jó Sonyéknál?
Sajnálom,pedig amúgy tetszik.

Norsk kriger

(#49) domerator

domerator
(PH! kedvence)

210-ért ez hogy lett ajánlott :Y

Beam me up Scotty! ... iPhone 4S 8GB iOS 6.1.3 (!!!), iPhone7 128GB iOS 11.4, Watch Series2, AirPods, MacBook Air 2017

(#50) judas13

judas13
(őstag)

Tovább, tovább nincs itt semmi látnivaló.

Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.