Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    szokásos sony olajfestmény filter minden képen.
    neveccséges. az érthetetlenül pici akku ekkora vastagsághoz és tömeghez továbbra is wtf.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    válasz Enci1983 #69 üzenetére

    csak azt meg te felejted ki hogy nem ugyanugy vagyok elnéző 50 ért meg 210ért....

    és bocs de pont SONYra mondani hogy rosszabb egy xiaomi kamerája? :D:D:D:D
    nem.

    Le lett írva már ezerszer de tessék már megérteni. Sajnos lassan iparági tény amit még csak a sony nem válaszolt meg igennel hogy de facto és direkt elszarják a telefonjaikban a képminőséget mert a beleharapna a saját fényképezőgép üzletágába. Ami a mobillal ellentétben megy nekik jól.

    Nagyíts már bele. Azt a szét zajszűrt majd ráélesített mocskot.

    És azért szégyen és gyalázat mert a sony DIREKT CSINÁLJA!!!! nagyon sok csúcs mobilban is az ö szenzoruk dolgozik kimagasló eredménnyel. köröket verve ezekre.

    a fényképezőgép piacon a sonyé a LEGJOBB SZENZOR. MAGASAN. és NAGYON hosszú évek óta. értsd 6-8.

    erre a telefonjaikat DIREKT elszarják ezen a fronton és sopánkodnak hogy nem megy a mobil üzletág.

    azt sem értem miért nem érted hogy fanyalog a nép hogy 12mmbe hogy a tökömbe nem fért egy combosabb akku? meg ja a mm hajhászás oltárán áldozták fel a vezetéknélküli töltést is.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    válasz vicze #82 üzenetére

    Te. nézd meg azt a képet amit állítólag az xz2c csinált azon a honlapon.

    Majd nyisd meg kérlek a real life képeket amit a teszthez csatoltak. sok napfénynél igaziból odakint.

    Ezután arra is kérlek hogy nyisd meg ezt ezek itt ugye APSC szenzoros fényképezőgépek. érzed e hogy kínosan egy ligának sőt a "telefon" képei jobbnak tűnnek?

    nem mondom azt hogy itten fizetett hirdetés meg csalás történt de azt se hogy nem.

    Picit túl jó az amit te ott linkeltél. már nem az a de jó ez jobb mint amit vártam. hanem kicsit bűzlik ez....

    azt se mondom hogy a review sample telefonjaik tudják azt amit a sony ki TUD hozni egy ekkora szenzorból, az eladásra szántak meg picit belenyúlt szofttal mennek, de azt sem hogy nem így van.

    volt sony telóm nekem is.

    Ja meg. érdekes módon azon az oldalon eme környezetben a compact rommá veri a mate 10 prot is képminőségben. ami jó vicc.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    válasz fattyu #85 üzenetére

    De most komolyan.

    Nagyíts bele 100%ra please és mondd azt hogy ez igen ez ugyanaz a penge minőség karcol részletes leugrik mint amit te linkeltél a tesztoldaltól.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    válasz vicze #91 üzenetére

    Pampog?

    látszik nem fotózol. a borult felhős ég pont fasza mert derített egyenletes bevilágítás.

    lehet szar szürke de ettől még fasza fény tesztelni. Az igazi képeken SZARRÁ SZŰR ÉLETLEN SZEMÉT.

    A tesztképed meg túl szép hogy igaz legyen.

    Azt nem értem azóta sem hogy fanboyok miért vannak? fizeti a sony a rezsid???

    és én még csak hater sem vagyok. sony a tvm, a fényképezőgépem az erősítőm. szerettem a sony telefonjaim is.

    12mmbe 2700 mah GÁZ
    kispórolni a jacket majd csomagolni mellé egy jackes headsetet egy vicc.
    kispórolni a wireless töltést gáz
    ez a fényképezőgép ( rendben legyen neked exakt stúdió teszten mindent ver ) a VALÓSÁGBAN viszont ocsmány képeket készít.

    A nappali verőfény képei is a gyász kategóriába esnek. tessék megnézni a vegetációt belenagyítva.

    hol van már a tesztképen ígért karcoló élesség és részletesség? erre válaszoljál ne személyeskedjél.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    válasz vicze #91 üzenetére

    most jutottam odáig.

    "Mennyire elmebeteg kell legyen valaki, hogy egy nappali verőfények képet hasonlít egy borult szinte esti képhez?"

    ISO-40

    1/1250 záridő.

    Lefordítom neked mert hátha ezt is csúsztatásnak vallod. Mocsok sok fény volt. 1/1000 felett játszó kutyákat szoktam fotózni és nincs bemozdulás.... szóval gondolom az jön hogy olyan szél fújt azért ilyen mocsok életlen.

    Eszerint a fizika (és a képen levő exif adatok ) is azt látszik bizonyítani hogy laboron kívül sajna a sony telefon olajfestményt csinál nem éles képet. meg azt hogy a fanboyok valahogy mégiscsak megcáfolhatóak exakt érvekkel.

    részemről befejeztem.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    isten bizony világ életemben péklapát utáló voltam. mindig.

    htc legend, sk17i, bb q10, z3c, redmi 4 prime, utat jártam be. adott korszakokban ezek mindig a pici dolgokat képviselték.

    Szerettem a sonykat. egészen addig amíg a z3c spontán keresztbe nem reccsentette a kijelzőjét. pedig addig imádtam.

    pár hónapja eltörtem a redmi 4 kijelzőjét de amugyis éreztem már hogy a snapi 625 fasza takarékos de lóerőben hiányos.

    iphone SE-m van céges. utálom mint a szart. fagy. force close iphone megfelelőjét csinálja a céges managelt környezet is ölt rajta amiről persze nem alma tehet de ettől még. ez a második készülékem egyet már cseréltünk. szabadulni nem tudok től levelezés csak ezen megy.

    szóval eljőve a telefonvásárlás. hetekig kerestem nem lapát telefont. nem volt semmi ami megfelelt volna.

    vívódtam hogy várok a következő sony Compactra esetleg a p20ra. saját szempontjaim szerint egyiket sem venném meg. p20at a notch miatt ezt meg leírtam párszor.

    Szeretem amit vettem bár péklapát. jó lenne ugyanez a tudás z3c méretben. venném azt kétszer ennyiért is.

    szóval a lényeg hogy tökéletes telefon eleve nincs. a picikkel viszont sajnos még 5 kompromisszumot meg kell kötni. nem biztos hogy a mérettel megkötött kompromisszum fáj a legjobban hosszú távon. nekem ez lett a tanulsága.

    amugy pedig én is azt mondtam már sokszor hogy nem kellenek a papírvékony telefonok. semmi de semmi baj centi feletti vastagsággal. cserébe férjen bele rendes akku és minden földi jó amit per pill tudnak a gyártók. szerintem meg tudnák csinálni azt amire sorban állnék hogy vegyék el a pénzem de sose fogják.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    válasz CabalX #217 üzenetére

    ugyanaz amiért ezt is a leginkább fikázom.

    A jack csati lehagyása nekem trauma. Itt vicces a mellé csomagolt Jack fülessel.

    a vastagsága nem zavar. az hogy nem raktak bele akkormár izmos akkut igen.

    de a kamera...

    a kamera nekem sajnos előkelő helyre került a fontosság listán. plusz az is hogy a z3cnél azért rájöttem hogy a 4.6 nem elég.

    + sajna nekem a spontán reccsenő kijelző azért a bizalomnak odavágott. max szolgáltatótól biztosítással vettem volna már sonyt. az meg a pirosaknál tuti nem volt a többit nem tudom

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák