Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz petymeg #231 üzenetére

    Nemcsak a T-re jellemző ez a rablánc, amit még jól meg is fizettetnek a sok birkával, aki képtelen egy kicsit is keresgélni a neten. Csak 1 pl: Telenor: Lumia 950... átlagos 3200ft-os havidíjjal, 2 évre 110 ezer! Eközben több van több olyan hely is, ahogy gyári garanciával, függetlenü 100 alatt megvehető. [link]
    De ez csak egy gyors példa volt, mert sokkal nagyobb különbségeket lehet találni szolgáltatóslehúzósrabláncos és független telefonok között.

    Nonszensz... és amikor felhív az értékesítő osztályról egy megbízott hülye, hogy "beszervezzen 2 évre biztosan", mert egyik számlám sem hűséges már...majd kiforgatom a szavaiból, és neki szegezem az ilyeneket, hogy én már akkor őskövület előfizető voltam, manapság vagy 12 számlával, amikor pannon gsm néven elkezdték az egészet és még a büdös életben semmit nem kaptam, mint jól fizető és tejelő ügyfél... És ennyi év után nem tud felajánlani, hogy egy felső kategóriás telefont ingyen elvihessek, és úgy alá is írnám a két évet, mert külföldön így működik, csak annyit, hogy ha átlépek ide, meg oda, kapok 800 forintnyi kedvezményt és kiröhögöm, akkor nem marad más hátra, csak kibaxott nagy csönd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák