Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nickedez89

    senior tag

    válasz embe #197 üzenetére

    Nekem a csúcs az volt, mikor az "extrémenDigitális"boltban mondtam az eladónak, hogy a Z2 és a Honor 6 között vacilálok, erre közölte hogy erősen az utóbbit ajánlja! :D
    Mert rengeteg Sony-t hoznak vissza ilyen-olyan hibával, amit alátámaszt az is amit a saját szememmel láttam a cordon szervízben, hogy 10-ből 8 hibás telefon Sony volt.
    Plusz bátyjám rendszeresen Sony-t vesz és egyedül a Z1 -el nem volt baja, aminek sajnos sikeresen betörte a kijelzőjét egy esés.
    Most M4 -e van ami kettő db hónap után a szervízben kötött ki és kapott egy zsír újat mert nem lehetett javítani! (Ráadásul bratyónál semmi power use nincs!)
    Az SP-ket meg hagyjuk, több ismerősöm áldotta a napot mikor megszabadult tőle!
    Szóval a "márkába" vetett bizalmam enyhén szólva nem sok.

    Hogy ON is legyek, szerintem a legtöbb vásárló nem olvas fórumot és egyebeket.
    Bemennek, megtapizzák, megnyitnak rajta pár honlapot és ha tetszik, egy jó ajánlattal már viszik is!

    Na most ebben viszont az XA ott van a szeren, amennyire a tesztből kiderül!
    Tehát abszolút van létjogosultsága, mivel eladható!

    Megnéztem, a vodánál a flottás előfizummal 84.990Ft -ért elvihető, ami még lejjebb vihető különböző adatopciók választásával, amit egyébként is fizetne az ember mert kell net egy okostelóra! (Én így hoztam el 56.000 -ért a Vodafone Smart Platinum 7-et, ami azért igen jó ár szerintem)

    Tehát ha 50 rongy körül hozzávágják egy átlag userhez az XA-t, akkor az egyáltalán nem rossz, mivel a hétköznapi igényeket bőven kielégíti és ahogy Bog is kiemelte a tesztben, egy szép, reszponzív és kényelmes készülékről van szó.

    Ezzel az akkuval pedig az 5 óra SOT kifejezetten szép teljesítmény. Pont ezért kellett volna bele nagyobbat tenni mert akkor átlagon felüli lehetett volna az üzemidő, amiben egyébként is jó szokott lenni a Sony. (A vékonyság nem lehet indok mert a Platinum 7 pl. kereken 7mm, pedig 3ezres az akku)

    A virtuális nav "gombokat" pedig úgy látszik kénytelenek leszünk megszokni, mert egyre több telefonban van így. Ezt speciel én is nagyon utálom! Szerintem sokkal jobb ha nem a kijelzőről lopnak ehhez helyet.

    "...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

Új hozzászólás Aktív témák