Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz Williamgrant #178 üzenetére

    nem fényképezőgéphez képest szar az ÖSSZES sony képe hanem minden más mobilhoz képest.

    A céges 2016 a3am körberöhögi mindent. ( pedig mint telefont utálom. ) A céges samu s5öm megfullad a röhögéstől...

    Mondom ezt úgy hogy Szeretem a sony-t. Sony a tv-m. sony a sztereó erősítőm. sony a fényképezőgépem.

    sony z3cm volt amibe SZERELMES voltam addig amíg egy szép napon zsebre nem raktam combzsebbe a sértetlen karcmentes telefont majd 5 perccel később elő nem vettem a zsebemből keresztbe repedt kijelzővel úgy hogy SEMMI nem ért hozzá/hozzám a kettő között. Na azóta nem akarok sony telefont.

    de mindettől tök független hogy a sony bármennyire is kibaszott császár a szenzrortechnológiában ( lásd 4 - éves nexek még ma is igen pengének számítanak )

    SZERINTEM

    direkt elkúrják szándékosan a saját telefonjaik fényképező részét. hogy a tökömbe lehet már hogy hót ugyanaz a szenzor egy másik márkájú telefonban szárnyal a sonyban meg okádék.

    hogy ez azért van e hogy a saját fényképezőgép piacukat ne öljék azzal hogy a telefonjaik kiváltják azt, vagy megállapodás a többi vevővel fogalmam sincs. lehet simán nettó képzelgés is a két fenti gondolatom.

    ettől még az sajnos tény marad hogy én mint sony SZERETŐ ember akinek megfordult már sok telefon és fényképezőgép a kezében azt kell mondjam hogy a sonynak kb úgy védjegye a trágya kamera mint htcnek az ócska hardver mellé iszonyat vastagon fogó árcédula.

    ez egy vélemény. nem kell vele egyet érteni. ettől még a sony telefonokkal készült képektől kifordul a gálám és a facebookra jó lesz szintet sem ütik meg nekem addig ezt van pár telefon ami nem váltja ki. egész sok márkából. Sony egy se.

    sajnálom.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák