Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.F.G.

    senior tag

    válasz Edemer #2748 üzenetére

    Már legalább kétféle tartót/tokot rendeltem hozzá, 1 karra erősíthető (sporthoz) és egy övre erősíthetőt a mindennapi használathoz, de ekkor úgy gondoltam, hogy elég vételen a telefon ha kiveszem az övre akasztós tokból ezért rendeltem hozzá a kemény hátlapot.
    Elgondolkodtam egy ilyen tokon amit te is vettél, mert abból kiindulva, hogy a tablettememt SGTab2 7.0 Wifi-t egy bepattintós tok mennyire jól megvédi.

    Egyébként mellesleg megemlítem :D , hogy tegnap óta már boldogan használom a telefont, bár sajnos még egyik tok sem érkezett meg és zsebben hordom, de addig is hímes tojás effektus, míg nem érkeznek meg a tokok.

    Hát igen "kezelhető" méret... egyet értek.., de nem bánnám ha 1"-al kisebb lenne, de azért így is jó lesz kénytelen leszek megszokni.. :)

    Még csak most ismerkedek a telefonnal... és egy csomó dolog még új, de eddig nagyon meg vagyok elégedve:
    - nagyon szép a kijelzője
    - villám gyors
    - maga a készülék nagyon szemrevaló tetszetős, szép
    - a kezelő felület a samu tácsviz után is egyszerű és áttekinthető, nem volt nehéz megszokni, a beállításokat is könnyen megtaláltam

    Eddig jó, de van még egy csomó minden ami újdonság, de még bújom a fórumot és olvasgatok...

    Kár, hogy nincs első hozzászólás ahol össze vannak foglalva a dolgok :-( (ezt jól látom?)

Új hozzászólás Aktív témák