Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csatsa

    tag

    válasz husziahazban #11945 üzenetére

    Szia!
    Mind a kettő (telefon és sms) is gyors benne ha Te hívod elő őket, ha pl hívnak akkor elősször rezeg és kb egy másodperc úlva már kint is van a szám amiről hívnak ( ezt általában észre sem veszi az ember, főleg ha zsebből veszed elő a telefonod ) simán felveszed és már telefonálsz is utána nincs benne akadás. Fm rádió nincs benne, ezt fentebb írtam is. GPS nálam gyoran talál jelet, korábban használni kellett a gps fix nevű programot más romoknál hogy a későbbiekben gyorsan találjon jelet, itt nem volt rá szükségem. (de fent van a telefonomom, azt hittem kelleni fog) Fagyással találkoztam már pár alkalommal, de nem kellett hozzá kivenni az akkut hogy magára találjon. Amúgy eléggé be van lakva a telefonom, sok program van rajta (és widgetek is futnak rajta) és így általában 70-130 MB közötti szabad ramot ír ki, játékra nem szoktam használni ebben nem tudok nyilatkozni. Tényleg gyors minden téren, látványos is mindemelett és a hétköznapokban jól használható, nincsennek idegesítő hibái azon a pár fagyáson kívűl amikkel találkoztam. ( eddig nem volt még olyan rom amit használtam hogy ne faggyon le valamikor valami miatt) ezért nem is foglalkozom ezzel, max ha rendszeresn előadná akkor gondolkoznék el rajta hogy lecseréljem, de eddig stabilnak mondhatom. Ha minden igaz már Arti is ezt használja, biztos lesz neki is hozzászólása a későbbiekben és ugye ott van Hutiii is akinek eddig ez a legjobb rom amit használt. Én ajánlom, próbáld ki és ha esetleg neked nem nyeri el a tetszésed még mindig válthatsz másra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák