Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blackmajesty

    aktív tag

    válasz gabe8719 #213 üzenetére

    Most pl a t-mobile árlistán a LwW drágább, az hogy korábban olcsóbb volt, az nem jelent semmit, aki most akar venni, az most ezt kapja meg olcsóbban.

  • 123xyz

    tag

    válasz gabe8719 #213 üzenetére

    Nem találom helytállónak az összehasonlításod...
    Inkább ezt ajánlanám a figyelmedbe: tavaly novemberben a t-mobilnál (ha már itt nézted az árakat) 64 990 Ft kezdőárral debütált az LwW kártyás csomagban. Ahhoz képest a Tipo kb tegnapig (mindenesetre pár napja) 42 E körül volt (egy hozzászóló beírta), most meg 37800, nem sokkal a bevezetés után. Remélem érzed a különbséget. Azt meg talán nem kezdem el magyarázni, hogy a piac így működik és miért nem érdemes ilyen szempontból egy majdnem 1 éves és egy friss mobil aktuális árát összevetni... A te összehasonlításod abból a szempontból helytálló, hogy sokszor talán megéri a régebbi készüléket venni, de amire céloztál (volna), arra nem felel meg. Térjünk vissza erre akkor, amikor már a Tipo is közel 1 éves lesz ;) Remélem nem veszed személyed elleni támadásnak az írásom :U

    Egyébként én megvettem egyet és elégedett vagyok vele :)
    Dióhéjban: tényleg elég gyors, persze ha sok alkalmazás között váltogatok akkor már kell egy kis idő mire betölti amit éppen akarok, de ennyit el bírok viselni, és ez is csak minimális lassulást okoz. Jó a minősége, nem lötyög, hátlap stabil, minden oké. A kamerát nem tudom mert még nem próbáltam ki, nagyon engem nem is érdekel. Már wifiztem vele, az is ment különösebb probléma nélkül. 1 nap tapasztalata alapján azt mondom, ha nem nyúzom folyamatosan, akkor a 2-3 napos üzemidőt simán fogja hozni.

  • mrlujoak

    veterán

    válasz gabe8719 #213 üzenetére

    "az idei paletta kicsit mintha elszállt volna a tavalyihoz képest ár/érték arányban."

    Szerintem nem. Tavaly is volt zászlóshajó az Xperia arc/arc S személyében, de igazán low end modellje nem...

    Az Xperia mini is hardveresen bőven nem az alsókategória - az árát tekintve meg aztán végképp nem - míg a LwW sem alsós modell...

    ...és ki is fújt. A tavalyi paletta leggyengébb tagja is a középkategória alja.

    Idén ezt változtatja meg a Sony a tipo-val és miro-val... Érezhetően alacsonyabb hardver, még a tavalyi legolcsóbbnál is (LwW) így idén már lehet olcsó Sony-t is venni...

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák