Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    válasz mrlujoak #212 üzenetére

    Figyuzok és értem, de még mindig nem erről van szó.
    Hanem arról, hogy - mondjuk a T-mobile kínálatot nézve - az Lww-be befért a jobb hardver (ja, és a jobb kamera) kevesebbért, akkor ebbe is befért volna egy évvel később a tavalyi hardver ugyanennyiért. Ehelyett drágábban kevesebb van benne.

    Én is szeretem a Sony-t, de azért annyira nem vagyok elvakult, hogy ne vegyem észre, hogy az idei paletta kicsit mintha elszállt volna a tavalyihoz képest ár/érték arányban. Erről írtam, nem kell belőle semmit kiragadni.

    Köszönöm.

    Az pedig, hogy minek akar látszani és hogy valójában mi, az tökmindegy. Aki objektíven nézi a dolgokat, az nem azt nézi hogy ez+az micsoda, hanem hogy mit kap a pénzéért. Amíg az Lww 36900 volt webshopban feltöltőkártyásan, addig ez ugyanolyan kijelzővel, butább hardverrel és klasszisokkal rosszabb kamerával 37800 ugyanabban a konstrukcióban.
    Magyarán nem hinném, hogy eltúlzott kijelentés az, hogy 2012-ben ezért a pénzért nyugodtan befért volna az Lww hardvere is a gépház alá, ha már ugyanebben az évben ennyi volt az Lww végfelhasználói ára.

    De ha már mindenáron firtatjuk, hogy mi ez és minek akar látszani, és hogy ez egy 'mindennapi átlagéletre hivatott okostelefon', akkor legyen 28000, oszt' nem szóltam egy szót sem.

    Szerk.:
    Ja, így már minden világos, elnézést a 'letorkolásért'. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák