Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz darvinya #7268 üzenetére

    Nem értelmezhető a kérdésed.

    Ha azt kéred tőlem, hogy mutassam meg neked, hogy miként jelenik meg a Telenor az Opera Mobile Classic-ban, akkor a választ te is előre tudod: SEHOGY

    Ha mindenképpen ezen a kérdésen akarod lemérni a gyíkod nagyságát az enyémmel szemben, akkor megnyugtathatlak, nem az volt a hosszú, akadémiai eszmecserénket kirobbantó első mondatom lényege, hogy a Telenor rám, mintn előfizetőre erőszakolná az Operát, hanem csupán annyi, hogy a Telenor, mint az Opera termékeinek nagy barátja, mikor először hozott létre előfizetői csomagot, akkor az ingyenes böngészés opciót az esetben tartotta fenn, amennyiben Opera-val böngésztem. Gondolhatunk arra, hogy azért, mert az Opera tömörít a legjobban, de tudjuk, hogy más böngésző is képes azt hozni, én vagyok rá a példa, mert sosem használtam az Opera-t, de sosem számálztak emiatt túl nekem.

    Ha még ezek után is lenne válaszod ehez a témához kapcsolódóan, akkor kérlek írd privátba, ne a többiek életét keserítsük, ill. ajánlani tudom, hogy írj egy mobil böngészős kioktatást a nagyközönségnek a blogodra, úgyis ráférne már a frissítés.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák