Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 100kg

    tag

    válasz s4tch #12651 üzenetére

    Én is szívesen olvasgatnék meg tanulgatnék de sajnos nem mindenre van időm és a gyorsabb egyszerűbb célszerűbb megoldást választom. De mostmár úgy mennek ezek a dolgok hogy csak nyomok mindent mint a süket és jó is lett minden a telómon. Azért 9.30-kor áltam neki és 11.30-ra minden jó lett cakk pakk és mostmár akármi ilyen jellegű dolgot "félkézzel" megcsinálok holott nemrég aztsem tudtam hogyan álljak neki. Ezt pedig a fórumnak és azoknak köszönhetem akik segítettek és vették a fáradtságot és meg is köszönöm nekik ez úton :)

  • darvinya

    titán

    válasz s4tch #12651 üzenetére

    „Ezek a "mi a cwm", "mi az a root", "hogy kell bekapcsolni a repülős módot", "mi az az nfc" jellegű kérdések”

    Jó ezekre már én sem válaszlok, amikor már 100x le volt regélve.(mint ezt tegnap is látható volt)

    Más tészta amikor az a baj, hogy kezdek mérges lenne ezekre frissítésekre az app szintén is.
    Iszonyat milyen bug halmaz áraszt el.
    pl: AnySoftKeyboard legújabb összeolmlott, emiatt a TuneIn restartolta a telot, stb.

    Arról nem is beszélve, hogy még mindig nem jövök rá miért nem fűzi hozzá a Kapcsolat app-ban a névjegyhez tartozó híváslistát, SMS, üzenteket.
    Pedig kellene.

    Ggrrrrrr. :(((

    (#12652) 100kg

    Az azért kifelejtetted, hogy te már mokoltál.
    Ezáltal volt egy kis alapod.

    Nem egyszer kerestek meg PÜ-ben és emiatt 100 hsz ott pazaroltam és végén nem lett belőle semmi.

    Na az ilyenet nem akarunk topikban.

    [ Szerkesztve ]

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Új hozzászólás Aktív témák