Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Dumber_

    őstag

    válasz neorow1 #2008 üzenetére

    Nos..
    Én a win-t és a telefont munkaeszközként is használom. Nem megengedhető, hogy akár 1 napra is kiessen. Minden frissítést kis késéssel telepítek Nem véletlenül. A windows-sal már megégettem magam, és a a P első frissítése is hálózateldobást okozott amit a SONY pár óra alatt visszavont. Az S ICS-je sem sikerült fényese. (Ettől eltekintve le a kalappal a SONY előtt, hiszen ontja a frissítésekett, nem úgy mint a SAMU)
    Szerettem volna tudni, hogy mik a tapasztalatok. Ezért én kérdeztem. Ha valaki ebből levonja a következtetést annak egészségére. (Ugyanakkor visszaolvasva egyáltalán nem félreérthető). Ha jól látom nem a látható változásokra kérdeztem rá. Nem az érdekelt, hogy milyen ikon milyen színűre változott.
    Választ egy embertől kaptam, aki nem vett észre semmit (Igaz,1 teszt nem teszt). Más csak az unatkozásra és a zsebhokira reagált.. Lehet ő igy tesztelt ..

    Akkor leírom, hogy hogyan gondolkodtam:
    A frissítés engem is kíváncsivá tett
    -> Felhasználók/felhasználó visszajelzése alapján sem jobb sem rosszabb nem lett a telefon
    -> ha már rosszat nem tapasztal akkor akár fel is lehetne tenni
    -> mivel nekem teljesen megfelel most is a készülék ezért inkább nem nyúlok hozzá.
    Megvárom az ICS-t

    UI: Ennek a frissítését azét ne hasonlítsuk a winhez.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák