Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pigmeus_1

    tag

    Sziasztok!

    Körülbelül 3 hete én is boldog tulajdonosa lettem egy ezüst xperia P-nek. Használtan vettem, és sajnos a kijelzőjén volt pár apró és két igen mély karc ami jelentősen csökkentette az élményt használat közben.
    Én is észrevettem a kijelző sarkainál a gyári fóliára utaló jeleket, és próbáltam informálódni is róla.
    Itt a fórumon is végigolvastam minden fóliás bejegyzést, de pár biztató jelen kívül nem sok konkrétumot tudtam meg...

    Aztán ma fogtam és nekiugrottam a kijelzőn lévő rétegnek egy körömvágó ollóval!
    Az a réteg tényleg egy gyárilag felhelyezett védőfólia, aminek az eltávolítása után előbújik a gyári üveg kijelző (ami megkopogtatva is végre üveg hangot ad, nem műanyagosat) és ami a lényeg, hogy tökéletesen működik és KARCMENTES nálam. (féltem, hogy a réteg leszedése után az érintő nem fog működni, de semmi gondja)

    Maga a gyári fólia egy elég vastag valami ami nem is kifejezetten fólia, hanem valami keményebb dolog, mert erősebben meghajtva polikarbonáthoz hasonlóan berepedezik. (hajszál vékony repedések lesznek rajta) Szóval tényleg egy tartós valami lett volna, ha az előző tulaj vigyáz rá.

    Most veszek rá sima fóliát, és ha karcos lesz akkor azt cserélgetem.

    Illetve még annyi kérdésem lenne, hogy ha komolyabb védő fóliát szeretnék venni/rendelni, akkor milyen márkát keressek?

    Előre is köszönöm a segítségeteket!
    Ákos

    Csak egy lelkes felhasználó...

Új hozzászólás Aktív témák