Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz MK VII #58 üzenetére

    Na az már más, a Sony valamit nagyon nem jól csinál. Pedig csomó jó dolog van náluk (STAMINA mód, Walkman, a kameraszenzor ugye), meg egyes készülékeik is jók (főleg a Compactok), de sokszor hall-tapasztal az ember rosszat tőlük.
    Apámnak egy E1 van, mondjuk a förmedvény műanyag (maga a megmunkálás, a műanyaggal semmi bajom úgy általában) hátlapon és a gyengusz kamerán kívül egy teljesen jól használható telefon neki. De mi a francnak van rátelepítve kb 10-15 bloatware egy alapszintű telefonra???

    dokee78: Ez a g változat már jóval jobbnak tűnik.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz MK VII #58 üzenetére

    Én azt mondom, hogy nem kell mindig minden telefonra frissítést kiadni. A WP politikája biztos nagyon jól hangzik, addig örülni is fognak neki, amíg nem fogják megtapasztalni, hogy az 512MB RAM-os 520-525-620-625 hogy fog rá reagálni, amikor már a 8.1 Denimet sem bírják összeomlás, fagyás és egyéb hibák nélkül. (Szintén 625 tulaj vagyok) Ismerőseim ugyanilyen hibákat mondtak nekem 520, 525 és 1020-ról is amiket én tapasztalok a 625-tel.

    Ha jó egy adott rendszerrel, és kicsi a teljesítménye, akkor minek kapjon új rendszert, hogy teljesen használhatatlan legyen? Nem sok értelmét látom. Ha ne adj isten van valami hiba, akkor annak a javítását logikus, hogy kapja meg, az persze más.

Új hozzászólás Aktív témák