Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penguin95

    senior tag

    válasz janeszgol #74 üzenetére

    Ezen a legjobb filmet nézni vagy zenét hallgatni.

    Ezzel azért vitatkoznék. Zenehallgatásra még mindig jobb választás mondjuk egy LG V60 ThinQ 5G, ha meg játszik az, hogy custom ROM + Magisk és hozzá pár modul, akkor elég sok telefonból lehet egy igen kellemes hangú eszközt faragni. Filmezésre pedig épp olyan jó akár egy Mi 9T (Pro) is, de erről mindjárt bővebben.

    Őszinte leszek én azt gondoltam, hogy ez bejön majd az embereknek, mivel hát sokan néznek filmet vagy hallgatnak zenét mobilon. Sajnos nem. Nézik a lyukas kijelzőt meg a harapást a többin.

    Ezt rosszul gondoltad. Az átlagemberek igénye kimerül abban, hogy világítson, meg jöjjön belőle a zaj meg a "bassz". Akit pedig komolyabban foglalkoztat a zene vagy a filmezés, az jó eséllyel nem egy telefonon fog egérmozizni, és nem abba akarja majd bedugni a Sennheiser HD800-at. Pláne ha mondjuk más szempontoknak nem felel meg nekik a Sony.

    Persze vannak olyanok is, akik valahol félúton vannak (többek között én is), de ez egyrészt egy igen kis csoport, másrészt nem biztos, hogy ettől még a Sony lesz náluk a befutó. Nálam is kiesik a horror ára miatt (és ez igaz a konkurenciára is), pedig egyszer muszáj lesz leváltani a Mi 9T Pro-t valamire.

    Nem rossz, hogy más utat járnak mint a legtöbb gyártó, de azzal nem lehet nagyot kaszálni, hogy rétegigényeket szolgálunk ki.

Új hozzászólás Aktív témák