Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Bog #186 üzenetére

    "Volt rá precedens, nem volt nagyobb a pörgés." - ok, ezt buktam, de amire igazából rá szerettem volna világítani - mert ugye innen indult a vita - hogy az oldalnak, ami alapvetően azért mobiltelefonok (most ugye a Mobilearenáról beszélünk) teszteléséről várt ismerté talán nem kellene tovább forgácsolódnia. Annak árán semmiképp, hogy azt a fő profilnak számító telefon ill. "kütyü" tesztek kárára menjen.
    Mert ugye volt egy felvetés, hogy fotós / videós vonalon nem ástatok elég mélyre. Ez szerintem egy valid igény lenne, akár az előbb említett villanyautós vonal kárára.
    Persze, az is tiszta, hogy pénzből éltek, és emiatt maximalizálni kell(ene) az olvasók számát, csak aztán nehogy az legyen, hogy ezzel párhuzamosan esik a tényleg szakmai cikkek színvonala.
    Összefoglalva: kevesebb "oldalág" (rovat), szakmaibb írások, ill. tesztek. Persze, ha megy mindkettő, akkor hajrá, de pont Te panaszkodtál, hogy nincs elég erőforrásotok arra, hogy a cikkben tesztelt készüléket mélyrehatóbban kipróbáljátok. Megoldás tehát ... ?

    #188 sheratan
    Hú, most picit elszégyelltem magam, mert a felsoroltak közül egyiket sem ismertem. De, nem is ez a lényeg. A kérdés, hogy - ahogy fentebb Bog-nak is írta, - hogy az elvárt színvonalnak megfelelő minőséget le tudja-e tenni a tartalomgyártó. Ha, nem, akkor jobb esetben csak kicserélődik a klientúra, mert a hardcore mókusok más oldal, csatorna után néznek, és helyüket átveszik az életmódmagazinokat olvasók népes tábora, vagy egyszerűen eltűnik mindenki, mert a színvonal ill. tartalom egyik tábornak sem fog megfelelni igazán.
    Én pl. Index, Origo, stb. - értsd: nem tematikus oldalakon - nem fogok mobil tesztet olvasni, mert tudom, hogy csak felhúznám magam rajta.

    #190 Wolfy33
    "Ez a zsebbe dolog, nem járja, centikről beszélünk." - de, pont azért járja, mert centikről beszélünk. Nekem most egy P10-em van (tudom ciki, hogy ilyen régi telefonnal mászkálok, de megnyugtatlak, ennek nem az az oka, hogy ne tudnék egy újat venni ...), amihez képest a cikkben szereplő Sony csak hosszabb / magasabb. OK-OK, nagyobb a kijelző. De, ez az a plusz, ami nekem - mivel már a P10 is "csücskös" - már inkább mínusz, mint plusz. Itt pedig most konkrétan 13 mm-ről beszélünk. Ez nekem már sok esetben tuti kényelmetlen lenne, és ezt tudom anélkül is, hogy vala lett volna ilyen telefonom, ugyanis tudok viszonyítani a jelenlegihez.
    És, akkor még 1×. Nem akarok én senkit megtéríteni. Akink bejött a 21:9, vegye azt, akinek ez túl nagy és/vagy fura képarány (mert a méret mellett azért ennek van egy ilyen vonatkozása is) az had vegyen mást. Ja, de ha nincs?!

Új hozzászólás Aktív témák