Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vakablak93

    őstag

    válasz nobela #132 üzenetére

    Én látom a fantáziát a 21:9-ben, simán király ha szeretsz osztott képernyőzni, akkor a magassága miatt jobb mint a többi képarány.
    Megjegyzem nem tudom miért vagytok kiakadva a képarányra, a letöbb telefon mennyi is 19:9 vagy 20:9? Az azért már nincsen messze ettől. :)

    Más:
    Ez a telefon szép lett, nagyon klassz ez a szögletes forma nagyon tetszetős, szép nagy plusz a Jack csatiért is.
    Érdekes ez a kameraszoftver a beállítási lehetőségekkel, talán azoknak való leginkább, akik komolyan gondolják a mobillal fotózást/videózást.
    Ebben megtalálhatják esetleg a nekik való mobilt, ugyanakkor ez még inkább eltolja a telefont a rétegtermékek irányába. :))
    A kijelző gondolom csodaszép lehet, bár nem tudom mi előnyt adna ekkora méreten ez a brutál felbontás.
    Az utóbbi pár évben odateszik magukat elvileg frissítés ügyében is, ami a letisztult rendszerrel együtt elég jó lehet.

    Összességében szépen sikerült egy telefon annyi szent, és kellemesen egyedi is lett. :C
    Az ára, hát igen olyan amilyen sajnos ezen nincs mit csodálkozni az összes gyártó így áraz, gáz de nem tehetünk ellene :(

    [ Szerkesztve ]

    Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Új hozzászólás Aktív témák