Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tom_01

    csendes tag

    válasz Gubro #440 üzenetére

    Igen etalon akart lenni :D

    Nem arról van szó, hogy nem jelentkeznek ezek a problémák, én nem állítottam hogy nincsenek problémái. Mutasson valaki 1 telefont aminek nincs hibája. Nem vagyok vaskalapos. A P1 előrehozatala pedig az SE legnagyobb hibája volt amit elkövethetett szerintem. A P990 pedig nem lehetne jó telefon hanem az is, legalábbis nekem ;) én imádom.

    Én arra gondoltam, hogy a P990 is látványos fejlődésen ment át az SW frissítések után és ez várható az X1-nél is. Ja és szerintem kihozták a P990-ből azt amit egy 208 MHz-es prociból ki lehet, főleg ha azt vesszük alapul hogy annak a procinak mit kell kezelnie. De az hogy az N70 lefagy mp3 lejátszás közben és ezen az újabb SW sem segít az már gáz.

    És a gyorsaságot arra értettem (írtam is) hogy 208 MHz-hez képest gyors, nem általánosságban gyors hanem a proci méretéhez képest. Egyébként már nem tudom melyik Nokiával hasonlítottuk össze amiben szintén 208-as proci volt és annál gyorsabb volt. Úgy hogy a P990-ben nagyobb felbontású kijelző van és nagyobb tudása.

    Remélem így már nem vagyok vaskalapos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák