Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tom_01

    csendes tag

    Én nem értem miért kell itt ennek a telefonnak a fórumában az iPhone-t emlegetni :(((
    Azt is lehetne fikázni az Apple marhaságai miatt!
    Mindenki elvan halva az árától! Nem értem miért? A Sony Ericsson ha megjelenik egy telefonja mindig egy horribilis árat dob a készülékhez. És? Jól teszik. Na meg beszélhetnénk a nagy "etanol" Nokiáról is. Az E90 mennyi is? Ha jól tudom majdnem 200 ropi! Röhej! Az mit tud??? Tudom ne hasonlítsuk hozzá mert az Symbian, de az sem tud többet mint az X1. Ennyit a Nokiáról! :-D
    A P990-et is mindenki szidta. FURCSA én több mint 1 éve elégedetten használom.
    És igen lassú az is ha valaki nem tudja kezelni, nekem furcsa módon nem lassul :-S
    Tehát valószínüleg az X1-hez is csak érteni kell ls a P990-el ellentétben ebben még vas is van.
    A paneles rendszerről csak annyit hogy szerintem nagyon jól néz ki. Ez meg ízlés dolga! Nekem momentán a Samsung Omnia today pluginje nem tetszik. Ez is ízlés kérdése. Másik dolog megnézném hogy az Omnia vagy a Xperia fogja-e jobban tartani az árát :-D Gondolom a választ nem kell taglalnom....
    Szerintem 1-2 sw frissítés után leveri a híres HTC-t.
    A symbian pedig nem került a Nokia kezébe, hanem nyílt forráskódú lett. Tehát lesz még Symbian rendszerű SE csak még nem most. Hülye lenne az SE azt az instabil S60-at rárakni a telefonjaira :-D (Ezt pedig tapasztalatból mondom, mert volt N70-em és lefagyott az mp3-tól) Kész röhej. Ha a Nokiások idejönnek SE-t szidni akkor én szidom a Nokiát.

  • Tom_01

    csendes tag

    válasz Ricardo #421 üzenetére

    Richardo! Úgy őszintén van/volt P990-ed? Egyáltalán volt már a kezedben?

    Bocs a kirohanásért, de még 1-2 aktív Nokia fan ismerősöm is csak lestek hogy 208MHz-es proci mire képes, ha normálisan van kezelve. Tény hogy a P990-nél az SE nagy hibát követett el, mégpedig azt hogy sokat késett. De hiába késett sokat a P990, mégsem lett bukás. Tény, hogy túlárazva dobták piacra, mint minden SE telefont, de egy év múlva mégis a legjobb ár/értékű telefon volt. Mert tavaj nyáron úgy 40000 Ft-os áron megnézném milyen telót vettél volna a konkurenciánál :-S

    Szerintem ez nem lett hiba! Nem is késett, mert tudni lehetett, hogy mostanság fog megjelenni. Várni kell egy két sw frissítést, amit ráadásul szinte minden telefonnál meg kell várni, hogy minden tökéletesen működjön. Szerintem sokkal gyorsabb lesz, és szerintem 1 év múlva számomra is elfogadható ára lesz és akkor meg is veszem, vagy majd ha bekerül a szolgáltatókhoz :-D az lenne a legjobb :C

  • Tom_01

    csendes tag

    válasz Gubro #440 üzenetére

    Igen etalon akart lenni :D

    Nem arról van szó, hogy nem jelentkeznek ezek a problémák, én nem állítottam hogy nincsenek problémái. Mutasson valaki 1 telefont aminek nincs hibája. Nem vagyok vaskalapos. A P1 előrehozatala pedig az SE legnagyobb hibája volt amit elkövethetett szerintem. A P990 pedig nem lehetne jó telefon hanem az is, legalábbis nekem ;) én imádom.

    Én arra gondoltam, hogy a P990 is látványos fejlődésen ment át az SW frissítések után és ez várható az X1-nél is. Ja és szerintem kihozták a P990-ből azt amit egy 208 MHz-es prociból ki lehet, főleg ha azt vesszük alapul hogy annak a procinak mit kell kezelnie. De az hogy az N70 lefagy mp3 lejátszás közben és ezen az újabb SW sem segít az már gáz.

    És a gyorsaságot arra értettem (írtam is) hogy 208 MHz-hez képest gyors, nem általánosságban gyors hanem a proci méretéhez képest. Egyébként már nem tudom melyik Nokiával hasonlítottuk össze amiben szintén 208-as proci volt és annál gyorsabb volt. Úgy hogy a P990-ben nagyobb felbontású kijelző van és nagyobb tudása.

    Remélem így már nem vagyok vaskalapos.

    [ Szerkesztve ]

  • Tom_01

    csendes tag

    Bocs Gubro! Tényleg félreérthető volt, most hogy újra átolvastam a hozzászólásom. Úgy értettem hogy a 208MHz-hez képest gyors, de ezt leírtam az előző hsz-nél.

Új hozzászólás Aktív témák