Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zotyesz66

    őstag

    válasz hurrikan #3672 üzenetére

    Nekem van szifonom, igaz, csak 3G, 2 éve nyüstölöm. Minden hiányossága ellenére egy stabil és kiforrott rendszer, a kezelése egyszerűen magától értetődő. A 4.0 szoftverfrissítés után a szerkentyű katasztrófa lett, borzalmasan belassult, de a percekig tartó akadások voltak a legrosszabbak. A 4.1-es szoftver és egy restore volt a megoldás, most úgy megy, mint új korában. A fagyás, hogy úgy mondjam nem jellemző rá.
    Mindezt azért írom, mert a lányomnak vettem egy Mini Pro-t. Nagyon szereti és nekem is volt alkalmam összehasonlítani a két készüléket. Kellemes kis telefon, a sebességgel semmi gond nincs, de korántsem olyan kiforrott és egyértelmű a használata, mint a másiknak. Sokat kell beállítások után turkálni és engem bosszant, hogy pl. ha némára teszem, akkor a rezgést miért kapcsolja ki? Csak akkor rezeg, ha lehalkítom. És ezt nem is írják sehol, én is csak fórumból tudtam meg. Néha eldobja a wifi-t és csak akkor találja meg újra, ha menüből kikapcsolom, majd újra be. Ugyanezt a 3G-vel is eljátszotta. Tegnap este feltette töltésre, reggel az ébresztés kifagyott, egy bocsánatkérő üzenetet kapott helyette, ráadásul le is merült (a töltés ellenére). Kevés app van telepítve, semmiféle task killer, meg olyan ami beleszólna a rendszer működésébe, úgyhogy nem tudjuk, minek köszönhetjük ezt. Egyelőre betudom az 1.6-os Android kiforratlanságának, és már nagyon várom a 2.1-est. De máskülönben nem bántam meg, hogy ezt vettem neki, alapjában többet tud, mint a szifon 3G és remélem, kinövi a gyerekbetegségeit.

Új hozzászólás Aktív témák