Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomy86

    addikt

    válasz oncsi #14110 üzenetére

    JB-t maximum egy hétig használtam (abból is a LegacyXperiat) úgyhogy tapasztalatom még minimális sincs. Utána váltottam KK-ra, amit azóta is használok. Úgyhogy sajnos JB kapcsán marad az keresglés az xda-n.
    Amennyire tudom a LegacyXperia romok azok, amik legkevésbé vannak telepakolva felesleges dolgokkal (itt megtalálod, hogy melyik verziónál mi működik és mi nem). De kipucolni bármit ki lehet, akár telepítés előtt is törölheted a romból a neked nem kellő programokat vagy mivel úgyis telepíteni kell gapps csomagot az abban levő updater-scriptbe is be lehet írni, hogy miket töröljön a romból.
    Kernelt általában tartalmazzák a romok (ezeket ki kell másolni pc-re), jellemzően boot.img, vagy ha nem, akkor a rom oldalán ott vannak a javasolt kernelek. CPU freki a legtöbben húzható, de én sok hasznát nem láttam, úgyhogy én alapon használom.

    Azt nem tudom, hogy a Tweak Installer miért nem működik. Régen én is azt használtam. Busybox telepítve van? NetFrameWork 3.5 vagy újabb van a gépeden?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák