Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Senais

    aktív tag

    válasz xxman #631 üzenetére

    X8-ban a digitizer volt más. Az eu-s Z-k kijelzője szörnyen fakó, ellenben japán Z-k kijelzője pedig már a gyönyörű kategóriát súrolja... A videón nagyon látszik az eltérés
    http://www.xperiablog.net/2013/03/04/xperia-z-european-and-japanese-displays-compared/

    Egy darabig (másfél-két év) még nekem is maradni fog a play (jogsi meg ilyenek mellett kizárt, hogy új telefont vegyek).

    Szerintem én nem is rootoltam még a play-emet xD mármint így külön nem, amikor megkaptam az volt az első, hogy feltettem egy custom kernelt, ami ugye alapból rootolva volt.
    Hogy tudsz-e játék közben ilyeneket csinálni az igazából játéktól függő, egy durvább játéknál, ami több ramot igényel, ugye minden appot bezár a rendszer a háttérben. De pl. egy szókereső vagy angry birds kategóriájú játéknál szerintem simán megy rajta ez a három. Bár hungry shark-nál is volt olyan, hogy kiléptem, dobtam egy üzit és visszaléptem anélkül, hogy újraindult volna :D Ha érdekel megnézhetem, hogy angry birds mellett hogy megy az fb.

    [ Szerkesztve ]

    "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

Új hozzászólás Aktív témák