Hirdetés

2019. február 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) szentkuti11

szentkuti11
(HÁZIGAZDA)

Jó cucc lett ez :D

Csak az a rohadt fizetős Market jönne már :(

[ Szerkesztve ]

(#2) Saccco

Saccco
(PH! nagyúr)

Uhu, ezt meglessssük.... :DD

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#3) korpicschess

korpicschess
(PH! kedvence)

Na majd elolvasom.. :D

Aktuális hirdetésem: ATH AD700 25k, Xbox360 2 kontrollerrel 27k ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄

(#4) Zoli133

Zoli133
(PH! addikt)

NAgyon jó kis gépezet. Volt lehetőségem MObile Meeting-en is kipróbálni. Előtte nem fűztem sokat hozzá de egyszerűen lenyűgözött élőben. Minden tökéletesen fut rajta sehol nem találtam akadást és a gombok is éynelmesek. Jól sikerült telefon. csak ugye az ára...

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#5) robertel

robertel
(senior tag)

Hüha, nagyon jó kis teló, rohanok is venni a bótba, vegyetek ti is, anyunak is meg apunak is!
:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#6) T0rnad0

T0rnad0
(PH! addikt)

Ha játékra (is) kellene mobil, akkor tuti ezt venném, érintőkijelzőn utálok játszani ( kivéve Angry Birds :DDD )

Video sample link? :F

S9+ / Mate 20 Pro - Nokia Lumia 950/808

(#7) Szasza888

Szasza888
(őstag)

Jujj, nagyon vártam már a tesztet, na el is olvasom gyorsan :C

"640 kByte memória mindenre elég kell, hogy legyen"

(#8) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Jó kis cucc lett. Nem én vagyok a célcsoport, nem igazán játszom a telefonnal,de minden elismerésem. remélem sokat hoz a SE-nek. Várom az Arc tesztet.

(#9) tjb007 válasza Ricardo (#8) üzenetére

tjb007
(PH! félisten)

(#10) korpicschess

korpicschess
(PH! kedvence)

Ha 13-14mm lett volna, akkor azt mondom bravó. Így szerintem vastag, illetve hardverileg hamar elavult lesz. Biztos van célcsoportja.

Aktuális hirdetésem: ATH AD700 25k, Xbox360 2 kontrollerrel 27k ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄

(#11) Ricardo válasza tjb007 (#9) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

nesze nekem, és a szép az benne hogy még olvastam is :D megyek iszom egy kávét :B

(#12) Rusi

Rusi
(senior tag)

A kamerával készült videó linkje már javítva van és még néhány helyen csiszoltam a szövegen (szerkesztési oldalról).

(#13) SzlobiG

SzlobiG
(Jómunkásember)

Tuti N-gage sorsra jut főleg az ára miatt. :U Az asphalt 6 irányítása valami vicc volt, galaxy s-en sokkal jobb a szenzorral való irányítás.

(#14) zsoltyyy

zsoltyyy
(senior tag)

Szerintem a régi psp-hez képest (konzolként) visszalépés...
1.Nem nagyon értek hozzá, de ha a hardver ugyanaz mint az Arc-ban akkor Arc + vmi kontroller és elvileg simán lehet tolni a játékokat.
2.Ha android annyira odavan a nyílt forráskóddal, akkor szerintetek mennyire lesz értelme erre játékokat gyártani? Szerintem kb senki nem fogja megvenni, mivel szerintem galaxyS-en ugyanígy elfutna, ráadásul minden játékot le lehet netről tölteni egy pillanat alatt...

(#15) Rusi válasza SzlobiG (#13) üzenetére

Rusi
(senior tag)

Csak hogy tudd, az Asphalt 6-ban négyféle irányítási mód van, többféle gombkiosztással és szenzoros móddal is (automata gyorsítás és kanyarodás a telefon döntésével). Ezek a többi játékban is elérhetők, a fejlesztők nyilván gondoltak erre is, elvégre a PS3 joyban se poénnak van a szenzor. Az igaz, hogy a PS1 játékoknál csak gombokkal tolhatod, de ez teljesen érthető (ott nincs is szükség rá).
Egyébként úgymond szándékosan "bénáztam" az Asphalt-ban, mert amúgy a letöltés után elsőre mentem (ugyanezen pályán és autóval) egy második helyet, de a lényeg a játék tökéletes futása volt,.

(#16) XP NINJA

XP NINJA
(őstag)

nagyon jó telefon, ki is próbáltam mobile meeting-en :D

(#17) ssppiikkee

ssppiikkee
(tag)

Nekem nagyon bejön :R mikor volt PSP-m sokszor gondoltam rá hogy milyen jó lenne ha lehetne vele telefonálni, és végre a kedvenc márkám megcsinálta ezt :)
Ha valakinek lessz ilyen, és nem fog tetszeni neki, szivesen elcserélem a Galaxy S-emre :R

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#18) CoolBoy323

CoolBoy323
(PH! nagyúr)

szép... szép... de otthonra nem kéne :DDD

érdekes a szappantartó forma, úgy látszik az SE ezt a vonalat reneszánszolja :)

hardverben annyira nem nagy durr szerintem, így a Defyn is elfut az asphalt 6 pl...

majd a milliomos kissrácoknak lesz ilyen telójuk maximum, bár akkor már inkább egy psp...

érdekes minden esetre, kíváncsi leszek a jövőjére...

(#19) mrlujoak válasza korpicschess (#10) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

Nem feltétlen.
Nagyon furcsa lett volna a tartása - kézben tartásra gondolok játék közben - ha vékonyabb lenne a telefon.
PSP(1000):170x74x23 mm, 280 g
PSP Slim & Lite(2000) és Brite(3000): 169x71x18,6 mm-re és 189 g-ra fogyott
PSPgo:128x69x16,5mm és158 g lett.

A PSP Go is szépet fogyott, de pont nem esett még ki a kézben tartható kategóriából :)

Más:

A cikkben nem láttam, hogy a Play kihangosított zenelejátszásáról/játék közbeni hangerejéről lett volna említés... Jó lenne...

(#20) Ftomm

Ftomm
(őstag)

Valóban jobb lett, mint a Nokia megoldása.
Én sem vagyok már a célközönség közepén, de azért elszórakoznék vele...
Az ára tényleg durva, de a megoldás és a minőség jó lett.

(#21) Kumite

Kumite
(senior tag)

"akkor nem sok akadály állhat az útjába."

Kivéve, ha nincs ellátva kiváló tartalommal, amik exkluzívak és / vagy kihasználják az irányító gombokat. Nagy húzóerő lesz majd, ha elkezdik rá kihozni a PS1 játékokat, de ha havonta dobnak ki egyet, akkor halálra van ítélve a dolog. Még két év és az Xperia Play 2-3-4 már a PS2 játékokat is vinni fogja, ami újabb nagy lendületet adhat az ilyen készülékeknek, tekintve a 150++ millió darab eladott PS2-es konzolt.
Ha nincs saját, csak itt elérhető és az irányítógombokkal sokkal könnyebben irányítható tartalom, akkor semmi sem különbözteti meg egy átlag felsőkategóriás Androidtól, leszámítva a dupla vastagságot.

Valami ilyet várnék a Nintendotól 3-5 éven belül ;)

(#22) VD

VD
(őstag)

Zseniális cucc lett. :C
Végre van értelme a játékoknak mobilon és nem csak egy elbaszott kijelző maszatolás az egész játék! (angry birds és egyébb 30 mp-es játékokat most hagyjuk)
Szvsz a Fifa jobb választás lett volna a játékok kezelhetőségének bemutatására, valami hihetetlen jó lett!

[ Szerkesztve ]

Az AUDI az a Volkswagen ami BMW akar lenni!

(#23) r4z

r4z
(Ármester)

Tetszetős. Remélem nem áll meg itt a paletta, hanem jönnek az igazi PlayStation játékok átiratai (pl. GranTurismo).

Más: Ezen a képen mi a másik készülék? A Dell Venue Pro-ra eléggé hasonlít.

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#24) rep3at

rep3at
(őstag)

Kíváncsi vagyok mennyiért fog bejönni szolgáltatói kínálatba (mivel a fiatalok az elsődleges célcsoport). Ahogy elnézem nagy sikermodellé válhat.

Forward thinking. كرر

(#25) David75

David75
(őstag)

Nem érzem azt hogy hatalmas siker lehet belőle mivel nem mennek rajta a régi psp-s játékok.

Mate20 Pro|i5-6600k,MSI GTX1070 gamingX, Asus ROG Swift PG278Q| Beoplay H7

(#26) khron78

khron78
(senior tag)

drága

(#27) Kumite válasza zsoltyyy (#14) üzenetére

Kumite
(senior tag)

"Szerintem a régi psp-hez képest (konzolként) visszalépés..."
Persze, hogy visszalépés, alá van pozicionálva a tudása. Semmi értelme nem lenne egy psp hardverhez hozzádobni a gsm modulokat és kiadni egy féltéglafont.

"+ vmi kontroller"
Igen, itt szokott minden elbukni, azokon a vmi-ken. Move-ja csak minden 6-ik PS3 tulajnak van, Kinectje minden 4-ik XBox360 tulajnak. A piac nagyon nagy részét elveszti az, aki csak olyan irányításra fejleszt. Persze ott az érem másik oldala, hogy azok viszont erős vásárlóerővel bírnak, ha kevés a tartalom. Nem egyszerű kérdés. Wiire egyszerű, minden tulajnak meg van az a +vmi mozgásirányítós kontroller.
De úgy senki nem fog Android-ra fejleszteni, hogy majd jó lesz a játékom, ha van a user telefonjához "+vmi kontroller". Jó, ha 0,1% Android tulaj megveszi azt a pluszt, annyit tudnak csak elérni.

"szerintem galaxyS-en ugyanígy elfutna"
De itt van saját, csak ezzel a telefonnal elérhető store és saját, exkluzív tartalom (is lesz majd) a PS1 játékok személyében, amelyeket nem fogsz tudni irányítani a csaktapi GalaxyS-eddel.

"ráadásul minden játékot le lehet netről tölteni egy pillanat alatt"
Zenét is, mégis az Apple a világ legnagyobb forgalmú zeneboltja. A világ jobbik felén nincs akkora warez, mint itt a keleti szektorban. Nem is nekünk vannak belőve az ilyen cuccok.

Ezzel a géppel egy teljes gaming "echosystem"-et (CopyRight by Mr. Elop :) ) kapsz.

(#28) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

Az árából kijön egy TV+PS3.
Remek. :DDD

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#29) Bibby

Bibby
(PH! addikt)

Android okostelefon + dedikált játékbillentyűk = játékkonzol?
Nem köszönöm, ezt nem kajálom meg.
A psp-nek saját tátékkínálata van, amivel máshol nem játszhatsz.
Majd ha ennek is az lesz... ja hogy úgy nem éri meg? :U

Ελευθερια η θανατος

(#30) nightmare13 válasza Kumite (#21) üzenetére

nightmare13
(senior tag)

Volt korábban egy cikk, hogy megjelenéskor mely játékok érhetőek el rá a PS1 portokból, asszem vagy itt, vagy a gamepodon, olvass utána, elég remek címek vannak köztük!

Szerk:
Most hirtelen csak ezt a cikket találtam meg, kiindulási alapnak ez se rossz azért.

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#31) erikke17

erikke17
(őstag)

Szép és jó is lett gyors is a játék meg reccenés mentesen futott :) Mindenki fikázta most meg isteniteni fogják :D Grat SE. Csak hát az ára :D

||WoT Acc / War Thunder - Erixx93|| BF3 - Erixx93 || Steam - erixx18 ||Xbox One S- Erikk24 || Huawei P9 + Xiaomi Hybrid Dual Drivers + Rock Zircon :)|| MeMo Pad HD 7|| Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#32) Probber

Probber
(őstag)

Előzetes híreken és cikkeken taposva mindig azt krákogtam, hogy nem látom értelmét, nem látok benne fantáziát. A tesztben látott videók meggyőzőek (játszhatóság terén), de én még mindig úgy vagyok vele, hogy nekem erre, csak azért, hogy kényelmesen jól játszhassak, nincs/nem lenne szükségem. Az eddigi szkepticizmusom megdőlt, van benne fantázia, csupán engem nem érdekel annyira ez a dolog. A komoly külső mögött, egy játékos belső (ez akár lehetne a cím is :D). Ha hozzám vágnák természetesen elfogadnám.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#33) janes74 válasza Probber (#32) üzenetére

janes74
(senior tag)

Jobb lett mint vártam :K ,de én még a gyári játékokat is legyalultam mindíg a telóról.Nem játszok. :(

(#34) Móci válasza D1Rect (#28) üzenetére

Móci
(PH! addikt)

Jah, csak azokkal nehéz lenne az utcán játszani. :DDD
Már ha valaki annyira elvetemült persze...

Amúgy nem rossz ez, csak iszonyat drága. De hát ugye SE...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#35) JanFe

JanFe
(senior tag)

Tetszik, koszi a tesztet :)

"There is nothing permanent except change"

(#36) DEJVID

DEJVID
(őstag)

Vahhhh Dell Venue Pro. :Y

(#37) itsmeyeah

itsmeyeah
(tag)

Nagyon vártam már:)

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#38) Peat;)

Peat;)
(PH! kedvence)

Ha játék közben érkezik üzenet, telefonhívás az a szokásos androidos módon megy végbe vagy változtattak rajta? Nem tudom hogy ez a szétcsúsztatjuk és új menü jön be mennyire alkot külön részt, gondolom minél több erőforrást adtak ennek, hogy a teljesítmény elegendő legyen.

(#39) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Ha nagyon játékmániás lennék, inkább vennék egy PSP-t, mint ezt. Arról nem is beszélve, hogy fizetős market még mindig nincs.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ tde.fun

(#40) r4z válasza DEJVID (#36) üzenetére

r4z
(Ármester)

Én is csak lestem :D

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#41) Grecky

Grecky
(senior tag)

Jó-jó a telefon, de úgy látom az első videó (unboxing), időnként fel van gyorsítva, és ez már nem az első ilyen mobilarena-s teszt.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#42) Akoneira

Akoneira
(tag)

Most határozottan megharagudtam a Sony Ericssonra...lassan 1 éve várok normális, hardveres gombú, androidos, qwertys telóra, ami elfogadhatóan néz ki,használható, és nem merül le fél nap után...A sony megcsinálja, és tessék, nem qwertyt rak bele, hanem játékkonzolt...menjenek el jó messzire..>.< :O :O :O

Htc Desire >> Apple IPhone 4s >> Blackberry Q10

(#43) moli.hu válasza D1Rect (#28) üzenetére

moli.hu
(őstag)

dobbenetes.

(#44) sdd2

sdd2
(PH! kedvence)

Jó lett. De tényleg nem én vagyok a célcsoport.Én nem játszok a telefonon.Ahogy elöttem szóló kolléga is mondta az árából kijön egy tv meg egy ps3.Én inkább znt hallgatok ha unatkozom és nincs számitógép vagy játékkonzol. :) De jól sikerült tényleg.Grat az SE-nek. :C :C

Jó térerőt mindenkinek. Huawei P20 Lite

(#45) Probber válasza Akoneira (#42) üzenetére

Probber
(őstag)

Ki tudja, talán a Neo-ból is jön egy Pro, mint anno a Vivaz-ból.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#46) r4z válasza Probber (#45) üzenetére

r4z
(Ármester)

Xperia Pro

(#47) mrlujoak válasza Akoneira (#42) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

Akkor a Te mobilod az Xperia Pro lesz.
Hardveresen lényegében ugyan ez a modell - leszámítva a fizikai irányítógombokat, és a 4"-os kijelzőt.
Viszont a 3,7"-os képátló mellé kapsz valódi QWERTY billentyűzetet, szintén 2.3-as androidot, HD videófelvételi képességet, Xperia Play-hez hasonló köntösben...

(#48) moli.hu válasza Kumite (#27) üzenetére

moli.hu
(őstag)

nagyon igazad van. a baj az, hogy ennek a keszuleknek nem a handheld-ekkel, hanem az osszes tobbi okostelefonnal kell versenyeznie, beleertve az iphone-t is. Tehat ha valakinek van egy ds-e es egy iphone-ja vagy egy psp-je es egy androidos telefonja, nem fogja tudni futtatni az erre irt jatekokat. Magyarul o kiesik a lehetseges vasarlok kozul. csak annak a nehany embernek kulon hardverre fejleszteni pedig nem fognak, mert nem hozza vissza az arat.
marpedig ha nincs tartalom, halott a hardver.

ez csak akkor lehetett volna sikeres, ha nem androidos ("milyen telefonod van? androidos? jaaa, az enyem is olyan. dehat az enyemen is fut az angry birds. jo, az az egy nem, mert ezen nincsenek gombok, de 1000 masik meg igen..") vagy dedikalt jatekgep (ami ugye a psp)

[ Szerkesztve ]

(#49) korpicschess válasza mrlujoak (#19) üzenetére

korpicschess
(PH! kedvence)

Nekem főként azért is esik ki, mert a zsebben hordását nem igazán tudom elképzelni. :N

(#50) Probber válasza r4z (#46) üzenetére

Probber
(őstag)

Kicsit tompább, de végül is hasonlít a Play-re -> Neo-ra -> Vivaz-ra (SE-ra).

Akoneira
Akkor ez elfogadhatóan néz ki? :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.