Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grafikus17

    senior tag

    Sziasztok!

    Azt hiszem sikerült kifognom egy hibás készüléket :W
    Péntek délben vettem át a futártól, webshopból rendeltem. Aznap csak ismerkedtem a telefonnal, semmi különös. Bele raktam a dominó kártyát, addig amíg nem laktam be teljesen, addig nem akartam a saját kártyámat belerakni.Este olvasva itt a fórumon, hogy nem ártana leformázni a memória kártyát, megtettem egy mentés után, és felszabadult mind az 1,81GB :DD
    Szombat délelőtt feltettem az összes programot, ami a régi telefonomon volt, és végre beleraktam a saját kártyám.Az első hívások csak ma este voltak vele.Mindjárt az első meg is szakadt, de úgy hogy teljesen kikapcsolt a telefon. 3-szor próbáltam újra hívni a számot, mindannyiszor megszakadt. Próbáltam a párom telefonjáról is hívni a számomat, hátha csak kimenő híváskor kapcsol ki a telefon, de sajnos nem. Amíg írom itt a levelet ez idő alatt már telefonálás nélkül is újraindul a telefonom magától.
    1. Nem tudom, hogy én rontottam el valamit, a memória kártya formázásával?
    2. Az első nap semmilyen hibát nem tapasztaltam, csak egy nappal korábban
    3. A SIM kártya 1,5 éves és másik telefonban működött
    4. tegnap a SE Pc companion jelezte, van friss szoftver, engedtem neki, de ugyan azt rakta fel semelyik verzió szám nem változott.
    5. A webshopban vásárolt készüléket is be lehet vinni valamelyik tmobil szervizpontba, ugye?

    Volt már valakinek hasonló kikapcsolási problémája?

    Xiaomi Redmi note 7

Új hozzászólás Aktív témák