Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viewdetails

    addikt

    válasz GZoli7 #3711 üzenetére

    Mivel az XDA is elsősorban szakmai jellegű fórum, ott is azok írnak többen, akiknek valami gondjuk van.
    Amúgy nem látom itt kiírva a topic címben, hogy ez a BezzegSamsung topic lenne, de ha már ennyire csodáljuk az SGS-eket, kis kiábrándítás: a Samsung még ennyire sem tud optimalizálni, ellenben olcsóbban szerzi a hw-t, így a rendszerük hiányosságait erőből oldják meg.
    Úgy szidjátok ezt a jó kis telefont, mint a bokrot, pedig az egymagos mezőnyben tényleg az egyik legjobb. Hiszti helyett inkább azt kéne megnézni, melyik rosszul megírt, erőforrás zabáló program laggoltat.

    Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

  • Beladon

    aktív tag

    válasz GZoli7 #3711 üzenetére

    "de van itt egy kolléga aki esküszik, hogy az ARC S jobb, mint az S."

    Lehet rám gondolsz mert mindkettőt használom napi rendszerességgel. Sosem írtam olyat hogy jobb lenne csak annyit, hogy én jobban szeretem! Mert nem hoz akkora előnyt a +1 mag és a +512ram, hogy mérföldeket verjen az arc s-re. Átlagos felhasználónak vallom magam nem hardcore-nak. Biztosan merem állítani azt, hogy sxs előnye leginkább játékokon látszik meg. Meg hát a több ram az ugye több, de nem lesz általa sokkal gyorsabb a készülék csak minimális javulást hoz akárcsak a +1 mag. Azonos honlapok megnyitása pl.: 1-3 mp-el gyorsabb a sxs-en mint az arc s-en. Szerintem ez egyáltalán nem nagy különbség.
    Más: azt sem értem amikor fórumtársak írogatnak, hogy az én telefonom már 5napja nem volt kikapcsolva és milyen szmút :DD vagy még csak 4 napja megy de már laggol stb... Elvileg le van írva a tájékoztatóba, hogy minden nap legalább egyszer indítsuk újra az android operációs rendszert mert ez kell neki!

Új hozzászólás Aktív témák