Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totog

    tag

    válasz notaricon #843 üzenetére

    Hehe, korábban mondjuk 36-48 órát bírt egy töltéssel, most meg akár 6-7 alatt lemerült, ha használtam is, 1-2 percenként lement 1-1%, durva volt nézni, ahogy folyamatosan fogy...

    Viszont 2 dolog:
    1) Az adatkapcsolat letiltása érezhetően lelassította a fogyást. Viszont ha engedélyezve volt, és nem is futtattam semmit, akkor is fogyott gyorsan. Néztem az adatforgalmat jelző nyilacskákat, nem tűnt fel, hogy folyamatosan lenne fel/letöltés. Most a My Data Manager-rel próbálom nézni, hogy nem-használat közben nő-e valamelyik appnak a forgalma (ez a progi app-onként külön számolja az adatforgalmat), egyelőre nem tűnt fel semmi rendellenesség.

    2) Néhány gyors merülési ciklus után a mostani közben többször is hirtelen feljebb ugrott a számláló (tehát pl. merül gyorsan, aztán 18 helyett egyszer csak 24-et írt). Lehet, hogy félrekalibrálódott valami benne, és resetelni kellene a battery history-t? Egyáltalán lehet azt root nélkül? Most kisütöttem, és kapott egy jó full töltést. Néhány perc után, bekapcsolt adatforgalommal, egyelőre 100-on van. :D

    Samsung A71, Zigbee powered Home Assistant, Xiaomi Roborock

Új hozzászólás Aktív témák