Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cryingdr4g0n

    aktív tag

    válasz abteam2008 #701 üzenetére

    Én használtam. Nem éri meg az árát. Ha nem bpesti valaki, akkor még kevésbé, mivel úgy még rájön a postaköltség is, 900 Ft. Bár már leírtam korábban, megerősítem: a Brando Ultra Clear egy zsírmágnes, pedig az én bőröm nem zsíros, inkább száraz. Ugyanúgy mindent összeszed vele a telefon, mint fólia nélkül, akkor meg minek, ugye.
    Ami bejött, az a 3M Vikuiti fólia (ebayről), ez jóval üvegszerűbb felület, és kevésbé gyűjti az ujjnyomokat. Hátránya, hogy nagyobb, az egész elejét beborítja a telefonnak (ki van stancolva a funkciógombok helye alul és az érzékelők helye felül. Így hát (mert a telefon nem sík) nem fekszik fel a szélein. Nem lehet igazán szépen feltenni rá, a szélein kissé feljön (levegő lesz alatta), akármennyit simogatja az ember. Áthidaló megoldás felrakás előtt szikével kijelző méretűre vágni (mint amekkora Brando). Ha ilyesmire adod a fejed, ehhez biztos kéz kell. Lapos szögben tartott szike, fémbetétes vonalzó, jó fényviszonyok, erős leszorítás, és NE akard elsőre keresztülvágni a szikével az anyagot, húzd végig többször, kis erővel.

    • Flies around shit - bees around honey •

Új hozzászólás Aktív témák