Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Pulsar #1922 üzenetére

    USB-n persze! Azaz a telefon internetét használja a gép. Vagy a Wifi tetheringgel megosztod a neted másokkal.
    Szívok ezzel a rommal. Egyszerűen nem tudok névjegyet beírni. Vagyis be tudom, de utána nem látja a telefonkönyv. Hiába csináltam a névjegyekből restore-t egy progival ez a szemét nem látja. Pedig rajta vannak a telefonon, mert a Handcent SMS látja a neveket (nem csak számokat), és a hozzájuk tartozó képet, amiket restorre-ral visszatettem
    Ha létrehozok egy névjegyet azt is csak leszinkrózza a google-lel és fent lesz a gmail-ben az egyéb névjegyzékben, de a telefonon nem jeleníti meg. Ha rányomok a new contact-ra legfelül "google contact"-ot ír. Nem értem miért akarja mindenáron így létrehozni? Egyszerűen nem találom hol kell ezt kikapcsolni. Ha kikapcsolom a sync-et, akkor sem hoz létre a telefonon semmit. Rohadt dühítő.
    Nem tudom, nem a Launcher Pro kúrt e el valamit, mert alapból az ADW launchert telepítené a ROM, de én kicseréltem az előbbire, mert jobbnak tartom.

    No felteszem az eredeti háborítatlan romot, és megnézem tudok e kontaktot csinálni.
    Tök jó lenne ez a ROM, erre ilyen alapvető dologgal hoz ki a sodromból... :(((

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák