Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4rkAv3ng3r

    senior tag

    válasz kaller1 #13 üzenetére

    Akkor sem éri meg. Egy 90ezer+ -os telefonba rezisztív kijelző? :U Symbian is a múltba való inkább, mint 2010-ben egy telefonba, a sokat emlegetett Android jobb lenne rá, bár a SE-t ismerve mire azok kész lesznek a teljes optimalizációval meg sonyericssonosítással addigra letelik az év. :DDD A Hw meg a többi dolog miatt kár érte. Na meg az is vicc, hogy a nyitómechanika karistolja a QWERTY-t.

    (#16) .bableWes: Hagyd látszik, hogy neki SE Vivaza van (adatlap) és érzelmileg kötődik hozzá. :D Sosem tudtam megérteni, hogyan érinthet valakit ennyire mélyen ha merik fikázni a telefonját, amikor az csak egy használati tárgy... :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • D4rkAv3ng3r

    senior tag

    válasz yorka #17 üzenetére

    rezisztív: vannak azért ennek is hívei, gondolj például a műkörmösökre. amúgy az érzékenysége hibátlan.

    Akkor is hosszú távon idegesítő a kijelző a fajtája miatt, főleg ha valaki sok SMS-t pötyög. Nekem is több, mint 1 éve rezisztív kijelzős telefonom van és baromi idegesítő már, sokszor földhöz tudnám csapni már. Nem azt mondom, hogy a kapacitív tökéletes, mert az sem az, nem pótolja a fizikai gombokat, de fényévekkel jobb.

    Műkörmös érv sem állja meg mindig a helyét, mert pár műkörmös csajt láttam aki sikítófrászt kapott inkább a kijelzőtől, minthogy tetszett volna. Nővéremnek van műkörme és mégis elboldogul a Corby-jával, amiben meg kapacitív panel van.

    [ Szerkesztve ]

  • D4rkAv3ng3r

    senior tag

    válasz Lirion #36 üzenetére

    Azért maradjunk annyiban, hogy a felhasználók többségének kényelmetlenebb írni rezisztív kijelzőn SMS-t. Az is igaz, hogy sok függ az adott telefon szoftverétől is, hogy mennyire nagyok a virtuális gombok, hogyan vannak elhelyezve. De az is tény, hogy általában sokkal pontatlanabbak a rezisztív kijelzők, mind a kapacitívek amelyeknél tényleg elég csak megérinteni a kijelzőt, nem kell megnyomni.
    Egyébként is nem azért kerül a mobilokba a rezisztív kijelző, mert az hú de milyen jó, hanem mert olcsóbb. Az egyetlen előnye, hogy jobban érzékeli a vonalakat és rajzolni is lehet rájuk (már amennyire) a mindennapokban semmit sem ér, főleg ha stylust sem adnak a telefonhoz. A kézírás-felismerés is inkább érdekes, mintsem használható a mindennapokban.

    (#52) NathanCullen: Valahogy így gondolom én is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák