Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Just486

    senior tag

    válasz blt.62 #505 üzenetére

    Nekem nagyjából 1 éve van meg ez a telefon. (ez már önmagában is nagy dolog, mivel általában a telefonjaimat fél év után eladom, mert megunom őket.)
    Ennek ellenére kezdeném a hátrányokkal (ezek miatt én meg is fogadtam, hogy többet SonyEricsson telefont nem veszek)
    A terméktámogatás szörnyű: Se normális alkalmazásbolt, se normális szoftverfrissítések nincsenek a telefonra. Ez a telefon annyit tud, amennyit a kijött alkalmazások megengednek neki, a SE (vélhetően) soha nem fog bele több új funkciót rakni. Ha a telefon jelenlegi alaptudása megfelel neki, akkor ez nem probléma. De ha hiányozna neki a kinetic scroll vagy mondjuk HD videófelvétel, arra valószínűleg soha nem lesz lehetősége ezzel a telefonnal. A másik bajom nekem a szervizszolgáltatással volt: Rendkívül bunkó viselkedéső emberekkel találkoztam a szervizben, annak ellenére, hogy a telefonom garanciális, szinte lehetetlen volt megjavíttatni velük a készüléket. Ez nálam hatalmas minuszpont, mivel direkt 2 év garanciával vettem meg ezt a telefont.
    Viszont előnyből is akad bőven. Pont most szereztem be egy nokia n8 -at a satió mellé, és - számomra is hihetetlen módon - de a satio jobb fényképeket készít nála. Egyéb szempontokból is jó telefon, mindig képes nekem valami újat mutatni, sosem unom meg valahogy. Általános tudnivaló, hogy az akku 1-2 nap alatt lemerül, de inkább 1 alatt.
    Ha tényleg csak "s60v5" telefon jöhet szóba, akkor azt mondom, hogy mindenképpen sonyericsson, mivel jelenleg ebben a mezőnyben nekik vannak a legerősebb telefonjaik: Satio, Vivaz, VivazPRO. (de a PRO ugye kiesik, mert csúszkás). A vivaz viszont házon belül nagy ellenfél lehet: Újabb és gyorsabb. Kisebb a képernyője, és a kamera felbontása, és nincsen xenon vaku, viszont jobb (HD) videót vesz fel. Árban nagyjából hasonlóak lehetnek. Hát nagyjából ennyi azt hiszem : ) Ha van még kérdés, lehet ide írni, ha éppen nincsen szar kedvem valami miatt, akkor szívesen válaszolgatok: )

    That unconquered country we call the future.

Új hozzászólás Aktív témák