Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narancs

    őstag

    válasz Coyote2000 #85 üzenetére

    Már ne is haragudj, de T9 nem helyettesíti az általam említett apró okosságot, még akkor se jól működik. Egyébként meg nem működik jól, az emberek 90%-a agyfaszt kap tőle, kérdezz meg bárkit nyugodtan. De látod nem a véleményünkről van szó, hanem arról, hogy én pusztán egyetlen kiragadott példával szerettem volna bemutatni, hogy mire gondolok a más nézőpont kapcsán, te meg rögtön ellenérvelsz és hülyeségekkel dobálózol (aki akar használjon qwerty-t :W ), miközben mondandóm lényegét fel sem fogod. Még egyszer leírom, hátha akkor sikerül megérteni: ez egy kiragadott példa volt az SMS írással kapcsolatban, van még kb 30 ugyanilyen. Ezek tények. Egyik telefon tudja, másik meg nem. A tesztkből viszont ez sehol nem derül ki. Ezzel kár is vitatkoznod, meg kár is belemenni. Azért nem írom le az összeset, és azért nem megyek bele a játszmádba, mert nem akarok veled vitatkozni, mert látom hogyan reagálsz. Rögtön jönnél, hogy de ebben me gabban sokkal jobb a nokia. Pedig a lényeg, amit el szerettem volna juttatni a fórumozók felé nagyon nem ez, hogy akkor most melyik a jobb telefon és miért.

    [ Szerkesztve ]

    Beauty is pain

Új hozzászólás Aktív témák