Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisatti29

    csendes tag

    Én kb egy hete használom a telefont, céges előfizetéssel. Asszonnyal ingyen tudok beszélni, és átlagosan fél órát szoktunk cseverészni naponta. Még egyszer sem fordult elő, hogy kihangosítottam volna, vagy némítottam volna. Amúgy a memóriakártya kapacitásában és a fülhallgatóban én is csalódtam, de azóta vettem bele 4 gigás kártyát, és a jól megszokott AKG fülesemmel használom! Nekem szimpatikus a telefon. És szerintem kihangosítva is szépen szól a hátulján található hangszórókon keresztül :)

    [ Szerkesztve ]

  • Kisatti29

    csendes tag

    válasz hackeeeee #39 üzenetére

    Én pl nem azért vettem mert walkman, hanem mert egy meglévő céges előfizetésem van és éppen készüléket szerettem volna cserélni és nem találtam 24.990 Ft-ért egy másik készüléket amelyik gyors, jól is néz ki, 720p-ben vesz fel videót. A HTC Wildfire S-en gondkoldtam még, de miután ezt megvettem, az egyik barátom pedig a HTC-t, nem bántam meg hogy ezt választottam. Ami nem tetszik rajta, az a kamera gombja. Kicsit nehezen lehet benyomni, de ez lehet csak egyéni panasz.

  • Kisatti29

    csendes tag

    válasz hackeeeee #51 üzenetére

    Az AKG fülesemmel gyönyörűen szól a telefon. Kipróbáltam tesóm x10 mini proján, lehet az én fülemmel van a baj, de némi különbséget azért hallok. Valamint az x10 mini pro kihangosítva nem szól olyan szépen mint ez a "walkman". Amúgy a hozzászólásokból arra következtetek, hogy nem maga a telefonnal van baj, hanem a kiegészítőkkel. A régi walkman telók is ugyan ennyit értek volna ha más füles és kisebb memória van hozzá...

    [ Szerkesztve ]

  • Kisatti29

    csendes tag

    válasz hackeeeee #60 üzenetére

    "Nekem nem a kiegészítőkkel van bajom, hanem azzal, hogy ez rohadtul nem walkman mobil... Nézz meg egy régebbi walkman mobilt, hangminőségre, plusz azt, hogy miért is walkman mobil az.."

    Utána pár sorral lentebb:

    "Kapsz egy xperia minit, új köntösben, 42k-ért, amire még költhetsz, hogy tényleg walkman legyen, ezaz."

    Akkor most ha nem a kiegészítőktől lesz walkman, akkor mit kell rá költeni hogy az legyen?

    Én a régi walkman készülékeket nem érdemes összehasonlítani ezzel... ott lehet belenyúltak egy kicsit szofveresen a gépbe, jobb beállítások stb. a jobb hangzás érdekében. De az androidos gépeknél, amihez minden program letölthető, megvásárolható, könnyen lehet jobb hangzást előcsikarni akármilyen készülékből... Ez lehet nem így van, de akinek egy szép kis "X10 mini" kell és megtudja venni olcsóbban, vagy ugyan olyan árban annak tökéletes telefon. Meg akinek megtetszik.

  • Kisatti29

    csendes tag

    válasz hackeeeee #70 üzenetére

    Nem tudom miben merül ki a hangminőség, de én nem véltem felfedezni különbséget a W580 a W910i és eközött, ugyan azzal a fülhallgatóval. Mindegy lényegtelen. Abban teljesen igazad van, hogy a külsején kívül semmiben nem walkman, bár nekem tetszik a szetero hangszóró a hátulján, egész hangos és nem torzít, az x10 mini pronál jobban szól én úgy érzékeltem.

    Értem hogy nem walkman mobil csak a neve és külseje alapján az, DE te írtad hogy költeni kell rá, hogy tényleg walkman mobil legyen, utána meg azt írtad hogy nem a kiegészítőktől lesz walkman, akkor mit kell venni hozzá hogy az legyen? Ezt nem értettem.

    Azt hogy miért nem agybadugós füles és nagyobb memória jár hozzá, azt nem tudom. Szerintem Androidra nehéz megoldani, hogy sokban eltréjen a hangzás.

    Az árrról meg felesleges vitázni. Én sokkal olcsóbban tudtam megvenni mint egy x10 minit, vagy samsung giot.

    Igazából iPhone-t szerettem volna, de miután volt 2g-m meg 3gs-em amiket eladtam( nem azért mert rossz volt) Úgy gondoltam kipróbálom az Androidot és jelenleg erre volt pénzem.

    Tehát abban teljesen igazad van hogy nem walkman mobil, de attól függetlenül nagyon jó kis telefon és szerintem aki olcsobban hozzá tud jutni mint a többi hasonló tudásu telefonhoz, akkor szerintem megéri.

Új hozzászólás Aktív témák